Can Bonomo’nun yeni sevgilisi Juliana kimdir?

0
109

Yakın geçmişte büyük bir ayrılık yaşayan Can Bonomo yeni sevgilisi ile büyük merak konusu oldu. Didem Soydan ile 3 yıllık ilişkisini sona eren Türkiye’yi 2012 yılındaki Eurovision’da temsil eden ünlü şarkıcı Can Bonomo’nun yeni sevgilisi manken Juliana Ohneberg kimdir?

https://www.instagram.com/p/BPzxfxalHex/?taken-by=julianaohne

Can Bonomo ile Didem Soydan’ın ilişkisi Didem Hanım’ın kariyer tercihi nedeniyle sona ermişti. Çift evlilik hazırlıkları yaparken bu yılın mart ayında ayrılık haberleriyle gündeme geldi. Didem Soydan dünya çapında bir manken olmak için New York’un yolunu tutarken Can Bonomo da yeni şarkılar yapmaya devam etti. Şarkıcı Can Bonomo’nun şimdi yeni bir sevgilisi var.

Can Bonomo’nun yeni sevgilisi kim?

Can Bonomo artık yeni sevgilisi ile gündemde. Manken sevgilisinin eski aşkı Didem Soydan’a benzerliği ise “Can Bonomo Didem’i unutamadı” yorumlarına neden oldu.

https://www.instagram.com/p/BScMueplqxG/?taken-by=julianaohne

Bonomo’nun yeni sevgilisi, Juliana Ohneberg adındaki Avusturyalı sevgilisi de manken. Aynı zamanda tasaramcılık da yapıyor. Arkadaş ortamında tanışan Can Bonomo ile Juliana hayatlarını Cihangir’de birlikte sürdürüyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here