Canan Karatay ağladı Derya Baykal teselli etti

0
75

Canan Karatay canlı yayında ağladı onu Derya Baykal teselli etti. Teve2 ekranlarında yayınlanan Derya Baykal’la Gülümse Hayata adlı programa katılan Prof. Dr. Canan Karatay canlı yayında ağlarken programın sunucusu Derya Baykal kendisin teselli etti.

Canan Karatay ağladı Derya Baykal teselli etti

Ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay Teve2’deki Derya Baykal’la Gülümse Hayata programının 24 Kasım’da canlı yayın konuğu oldu. 24 Kasım öğretmenler günü hakkında görüşleri sorulan Canan Kaaratay hoca Atatürk’ün “Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” sözünü söylediği anda ağlamaya başladı.

Programın sunucusu Derya Baykal “Ay canım benim” diyerek Canan Karatay’a sarıldı ve onu teselli etti. Canan Karatay’ın ardından Derya Baykal da tüm öğretmelerin öğretmenler gününü kutlarken programa devam edildi.

Uzun zamandır ekranlarda yer alan Canan Karatay ilk kez bir programda duygusal dakikalar yaşarken ünlü beslenme uzmanının Atatürk’e olan sevgisi şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde bir zeytin fabrikasını açılışına katılan Canan Kaaratay bir bardak zeytin yağını içmiş ve zeytin yağının çok faydalı olduğunu belirtmişti.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here