Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır'ın video ve fotoğrafları

Serhat Ramay
948 kere okundu

Magazin

Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır'ın video ve fotoğrafları - Magazin Haberleri

Kerimcan Durmaz'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Caner Çalışır kimdir? Taklitleriyle sosyal medyanın en ünlü isimlerinden biri olan Caner Çalışır, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Caner Çalışır yoğun bakıma kaldırıldı. Caner Çalışır'ın, çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırıldığı ve sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. Haberimizde Caner'in çektiği komik videoları izleyebilir, fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

Bir zamanlar Vine fenomeni olan, ardından Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olan DJ ve oyuncu Caner Çalışır kimdir?

caner çalışır kimdir

Kerimcan Durmaz arkadaşı için dua istedi

Kerimcan Durmaz, Instagram sayfasında yaptığı açıklama ile takipçilerinde dua istedi.

"Arkadaşlar Caner'in tedavisi hala devam ediyor. Hakkında çıkan 'hayatını kaybettiği' yönündeki haberlere inanmayın. Yakın dostları ve ailesi olarak biz yanındayız. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. "

caner çalışır kimdir

Caner Çalışır kimdir?

Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır, verdiği bir röportajda ünlü olmasına ilişkin, "Radyo ve televizyonculuk mezunuyum. Vine ilk çıktığında telefonuma yükledim. Arkadaşım Berna Arıcı ile tatile gitmiştik. Sürekli 'Vine çekelim' diyordu. Ben de 'tamam' dedim. 'Berna saçında kene var topla topla gene var' diye bir Vine'dı. Bu Vine, Okan Bayülgen, Taci Kalkavan gibi sosyal medya fenomenleri tarafından ReVine yapıldı. Bir çok yerde çektiğimiz Vine'lar haber oldu. Hatta 'Berna sil lütfen yayınlama' demiştim. İyi ki silmedi. Bizim serüvenimiz ilk o Vine ile başladı" ifadelerini kullanmıştı.

Caner Çalışır'ın kısa videolarda canlandırdığı skeçlerdeki başarısı onu Kerimcan Durmaz ile bir araya getirdi. Caner kısa zamanda Kerimcan Durmaz ile de yüzlerce video çekti. Vine fenomenliği giderek Instagram fenomenliğine dönüd.


Magazin Haberleri

Yorum