Caner Çalışır'ın son sağlık durumu nasıl?

Oğuzhan Hacıoğlu
720 kere okundu

Magazin

Caner Çalışır'ın son sağlık durumu nasıl? - Magazin Haberleri

Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı olan Caner Çalışır'ın son sağlık durumu ile ilgili müjdeli haber Kerimcan Durmaz'dan geldi.

Yoğun bakımda tedavi gören Caner Çalışır'dan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün çoklı organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa'daki özel bir hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen haline gelen ve Caner Çalışır'ı bu zor günlerin bir an olsun yalnız bırakmayan Kerimcan Durmaz, arkadaşının sağlık durumuyla ilgili müjdeyi yine sosyal medya üzerinden verdi.

Caner Çalışır hastaneden çıkacak

Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabından "Yavrum çok iyi Allah'a şükür" yazarak Caner Çalışır ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.Caner Çalışır ise kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Şükürler olsun! bu zor günlerimde ettiğiniz dua'lar için sizden allah binlerce kez razı olsun yoğun bakımdan yarın çıkıcam allahın izniyle yeni odam beni bekliyor sizi seviyorummmmm" diye yazdı.


Magazin Haberleri

Yorum