Caner Erkin ile Cenk Tosun neden kavga etti? - Video

Serhat Ramay
349 kere okundu

Beşiktaş

Caner Erkin ile Cenk Tosun neden kavga etti? - Video | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş idmanına Cenk Tosun ile Caner Erkin arasındaki kavga damga vurdu. Caner ile Cenk'in neden kavga ettiği kısa sürede anlaşıldı.

Caner Erkin, tempolu geçen akşam idmanında Cenk Tosun'a sert müdahalede bulununca ikili arasında kavga çıktı. Caner Erkin İle Cenk Tosunun Beşiktaş idmanındaki kavgası kısa sürede manşet oldu. Cenk ile Caner neden kavga etti? Caner'in kariyerine hızlıca bakıldığında, onun Fenerbahçe ve Galatasaray'da da benzer olaylar yaşadığı görülebilir.

Caner Erkin Fenerbahçe'de Semih ile kavga etti

Caner Erkin'in kavga ettiği ile ilgili şimdiye kadar çok sayıda haber yapıldı. Alper Potuk ile soyunma odasında kavga ettiği de iddia edildi. Ancak bu bir idida. Bazı kavgalar ise kameralar önünde yaşandı. Semih Öztürk ile kavgası buna örnek verilebilir. Fenerbahçe idmanında pozisyon tartışması nedeniyle Semih ile Caner kavga etmiş, Semih takım arkadaşının saçını çekmişti.

Caner Erkin Arda ile de kavga etti

Caner Erkin, kader birliği etti Arda Turan ile de kavga etti. Galatasaray'da oynadığı dönemde idmanda Arda Turan ile birbirine girdi. O kavgada dudağından kan da geldi. Ancak iki iyi arkadaş çok kısa sürede kameralar önünde barıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=HYb_v_RTqLY

Cenk Tosun ile Caner Erkin neden kavga etti?

Futbol oyunundaki hırsıyla bilinen Caner Erkin, bir kez daha hırsının kurbanı oldu. Top Cenk Tosun'dayken sert müdahalede bulunan Caner Erkin takım arkadaşının tepkisiyle karşılatı. Kısa sürede tartışma minik çaplı bir kavgaya dönüştü. 25 yaşındaki golcü oyuncu takım arkadaşına tepki gösterince Caner de Cenk'in üzerine yürüdü.

Caner Erkin ile Cenk Tosun kavgası tekink heyetin araya girmesiyle tatlıya bağlantı.

Caner: Cenk benim kardeşimdir

Kavganın ardından twitter hesabından açıklama yapan Caner Erkin, "Büyütmeyin Cenk benim kardeşimdir" dedi. İşte Caner Erkin'i o mesajı.


Beşiktaş Haberleri

Yorum