Caner Erkin Şükran Ovalı için sinema salonunu kapattı

Oğuzhan Hacıoğlu
193 kere okundu

Magazin

Caner Erkin Şükran Ovalı için sinema salonunu kapattı - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Ekşi Elmalar filmi bu kez Caner Erkin ve sevgilisi Şükran Ovalı tarafından izlendi. Şükran Ovalı'ya sürpriz yapmak isteyen Caner Erkin sinema salonunu kapattı.

Beşiktaşlı yıldız, ‘Ekşi Elmalar’ filminde rol alan Şükran Ovalı için geçtiğimiz sabah sinema salonu kapattı. Güzel oyuncu, aşkının yaptığı jestle yine havalara uçtu. Oyuncu aşkı Şükran Ovalı'ya yaptığı jestlerle hemcinslerine romantizm konusunda adeta ders veren Caner Erkin, kuralını bozmadı.

Caner Erkin ve Şükran Ovalı Ekşi Elmalar filmini izledi

Beşiktaşlı futbolcu, Yılmaz Erdoğan'ın filmi 'Ekşi Elmalar'da oynayan Ovalı'ya hoş bir sürpriz yaptı. Ünlü futbolcu, geçtiğimiz sabah filmi aşkıyla baş başa seyretmek için Nişantaşı'ndaki bir sinema salonunu kapattı. Yıldız futbolcu, yaptığı bu romantik sürprizin sinemaseverler tarafından bozulmaması için de filmin en erken gösterim saatini tercih etti. Sabah saat 11.00'de filmi izleyen çiftin bazı sahnelerde gözyaşlarına hakim olamadığı öğrenildi.Geçtiğimiz hafta sakatlanarak zor günler geçiren ünlü futbolcunun yanından ayrılmayan sevgilisine yaptığı bu jest, "Sakatlığıyla herkesi üzen Caner, sağlam bir aşık olduğunu yine kanıtladı" dedirtti. Yıldız futbolcunun aşkına yaptığı bu romantik sürprizler ise karşılıksız kalmıyor. Aşil tendonu yırtılınca sezonu erken kapatan Caner Erkin'e aşkı Şükran Ovalı da gözü gibi bakıyor.


Magazin Haberleri

Yorum