Caner Erkin'in Şükran Ovalı dövmesi ilgi gördü

Oğuzhan Hacıoğlu
290 kere okundu

Magazin

Caner Erkin'in Şükran Ovalı dövmesi ilgi gördü - Magazin Haberleri

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Caner Erkin sevgilisi Şükran Ovalı'yı koluna dövme yaptırmış, Caner Erkin'in bu dövmesine yönelik Ovalı 'çok hoşuma gitti tabii ki' açıklamasında bulunmuştu.

Ekşi Elmalar filminin Muğla’daki galasına giden Şükran Ovalı, Atatürk Havalimanı’nda magazin muhabirlerine yakalandı. Uçağa binmek üzereyken ayaküstü soruları yanıtlayan Ovalı, sevgilisinin koluna yaptırdığı dövme hakkındaki sorulara da içtenlikle yanıt verdi. Şükran Ovalı, bu dövmeyle ilgili olarak “Çok hoşuma gitti tabii ki. Ama benim şu anda tek gündemim Caner’in bir an önce sağlığına kavuşması. Az önce yanındaydım. Onu yalnız bırakmıyorum zaten” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş'ın maçında sakatlanan Caner Erkin'in ilk yarıyı kapattığı kulüp doktorları tarafındna açıklanırken tedavisinin uzun bir süre daha devam edeceği bildirilmişti. Öte yandan Caner Erkin'in yeni ayağında bulunan aparatın kademe kademe küçültülerek ikinci yarının ortalarında tamamen kaldırılacağı ifade edilmişti.

Caner Erkin'in koluna ypatığrdığı Şükran Ovalı dövmesi sosyal medyada da ilgi ile karşılanırken kısa süre içeriisnde yüzlerce beğeni aldı.


Magazin Haberleri

Yorum