Caner ve Berke gelinlik baktı evleniyorlar mı?

Oğuzhan Hacıoğlu
501 kere okundu

Magazin

Caner ve Berke gelinlik baktı evleniyorlar mı? - Magazin Haberleri

Atv'nin sevilen evlilik programına katılan Caner talibi Berke ile birlikte gelinlik bakmaya gitmesi Caner ve Berke evleniyor iddialarına neden oldu

Atv''de Esra Erol'un sunduğu sevilen evlendirme programına damat adayı olarak katılan Caner, talibi Berke ile birlikte gelinlik bakamya gitti. Berke hayatında ilk defa gelinlik bakmaya gittiğini ifade eden Berke çok heyecanlandığını söyledi. "Ben zaten şoktaydım bir anda elimden tutup içeriye soktu" diyerek duygularını ifade etti. Caner ise yaptığı açıklamada sinemaya gittiklerini ardından bir anda böyle bir süprriz yapmak istediğini söyledi. Esra Erol ise Caner ve Berke'nin gelinlik bakmasına yönelik Caner'e espirili bir yorumda bulundu. Damadın düğünden önce gelinlik görmesinin uğursuzluk getirdiğini söyleyen Esra Erol "şaka bir yana evlilik ve düğün ne zaman" diye sordu.

Caner'den evlilik açıklaması

Caner ise yaptığı evlilik açıklamasında "daha erken Esra abla bir kere olsun tam olsun istiyoruz" dedi. 4 haftalık bir sürecin sonunda evlenmeyi planladıklarını söyleyen Caner şimdilik herşeyin yolunda gittiğini ifade etti. Sinemadan sonra Berke'ye gelinlik sürprizi yapmak istediğini söyleyen Caner gelinliğin kapalı olmasını istedi. Caner ve Berke'nin gelinlik bakmaya gitmesi evleniyorlar iddialarını güçlendirirken Caner net bir tarih vermese de 4 haftalık sürecin sonunda kesin kararın verileceğini belirtti. Yapacakları Datça tatilinin ardından kararlarını açıklayacaklarını belirten Caner açıklama yaptığı esnada Berke'nin gözlerine baktı. Çiftin gelinlik bakmaya gitmesi Caner ve Berke evleniyor yorumlarına neden oldu.


Magazin Haberleri

Yorum