Cem Özer kiminle evlendi? Pınar Dura kimdir?

0
53

Cem Özer’in evleneceği Pınar Dura kimdir? Bir döneme Laf Lafı açıyor adlı talk show programıyla damga vuran Cem Özer 5. kez nikah masasına oturdu. Evlendiği kişi oyuncu mu, reklamcı mı? Cem Özer kiminle evlendi sorusunun yanıtı.

90’ların sonundan başlayıp 2 binli yılların başına dek tam 600 hafta boyunca insanları güldürmeyi başaran Cem Özer uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Ünlü komedyen yeni bir evlilik daha yaptı. En son evliliğini Nurgül Yeşilçay ile yapan Cem Özer yeniden, 5. kez nikah masasına oturdu. Özer’in evlendiği Pınar Dura kimdir?

https://www.youtube.com/watch?v=8DOipZjMl0k

Star televizyonunda yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programın haberine Cem Özer, senarist sevgilisi Pınar Dura’ya evlenme teklifi etti. Pınar Dura, televizyonculuk geçmişi de olan, magazin basınının yakından tanıdığı bir isim.

Cem Özer kiminle evlendi? Pınar Dura kimdir?

Cem Özer’in evlendiği kişi Pınar Dura. Kendisi senarist ve uzun süredir Cem Özer ile birlikte. Cem Özer Nurgül Yeşilçay ile evliliğinden olan Osman Nejat’ın doğumgününe bile Pınar Dura ile birlikte katılmıştı. Hatta Nurgül Hanım da bu karmaşık durumu ironik bir Instagram mesajıyla okuyucularıyla paylaşmıştı: Nejat’ın doğum gününden eski koca, eski kocanın yeni karısı, daimi kız kardeş selfiesi” yazarak tartışma yaratmıştı.

Cem Özer’in evlilikleri

Cem Özer ilk evliliğini 1984 yılında usta cazcı Erol Pekcan’ın kızı Sebla Pekcan ile yaptı. Ardından 1989 yılında Selin Dilemn ila evlendi. Cem Özer 3. evliliğini ise dönemin ünlü modacı Esin Maraşlıoğlu ile gerçekleştirdi. Cem Özer popülerliğini yitirdiği günlerde ise 4. kez nikah masasına oturmuş ve Nurgül Yeşilçay ile hayatını birleştirmişti.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here