Cem Yılmaz ile Ebru Şallı Aşk yaşıyor

Serhat Ramay
325 kere okundu

Magazin

Cem Yılmaz ile Ebru Şallı Aşk yaşıyor - Magazin Haberleri

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun iddiasına göre Cem Yılmaz ile Ebru Şallı aşk yaşıyor. 

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Cem Yılmaz ile Ebru Şallı ilişkisiyle ilgili sarsıcı iddialar dile getirildi. Bilindiği gibi Sinan Akçıl’ dan olaylı şekilde ayrılan Ebru Şallı geçen hafta ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Bodrum’da görüntülenmişti.

EBRU ŞALLI’DAN ‘LOVE’

Ünlü manken Cem Yılmaz’ın evinde bir içtiği kahveye kalpler kondurarak snapchat paylaşmıştı. Elbette bu hareket de Ebru Şallı ile Cem Yılmaz aşkıyla ilgili dedikoduları ayyuka çıkarmıştı.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU: İLİŞKİ YAŞIYORLAR

Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu, modacı Gülşah Saraç, uzun süredir Cem Yılmaz ile Ebru Şallı’nın aşk yaşadıklarını dile getirdi. Öte yandanda Sinan Akçıl’ın ilişki yaşadığı dönemde Ebru Şallı’yı taşıyamadığını, ona iyi davranmadığını söyledi.

Bunun üzerine Nihat Doğan da “Ben boşadığım kadının topuğuna bile bakmam. Ama bir erkeğin ayrıldığı kadını başka biriyle görmesi onu cezbediyor. Eğer Sinan Ebru’yu taşıyamadıysa, başkalarıyla birlikte olduysa bilemiyorum. Ama bu haberler her gün çıkıyor. Cem Yılmaz ile Ebru’nun haberleri. Bence Cem Yılmaz 15 Temmuz’da hakkındaki iddiaları unutturmak için izin veriyor bu haberlere” sözleriyle olaya farklı bir bakış getirdi.

Kaynak: haberbedava.com


Magazin Haberleri

Yorum