Cem Yılmaz ve Lamborghini taksisi

Serhat Ramay
713 kere okundu

Magazin

Cem Yılmaz ve Lamborghini taksisi - Magazin Haberleri

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Lamborghini arabasını taksi yaptı. Fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşan Cem Yılmaz yine binlerce paylaşım ve beğeni aldı.

Cem Yılmaz Lamborghini marka arabasını taksi yaptı. Twitter hesabından 'taksi candır' diye paylaşımda bulunan Cem Yılmaz'ın fotoğraflı paylaşımı kısa sürede sosyal medyada büyük yankı buldu.

Son zamanlarda Cem Yılmaz yapımcılığını üstlendiği Deli Aşk filmiyle gündemde. Yeni filmin tanıtımının dışında Cem Yılmaz 'Ateş et ve unut' açıklamasıyla uzun süredir tartışılanbir isim.

Cem Yılmaz'ın turuncu renkli Lamborghini arabası

Cem Yılmaz'ın Lamborghini markalı taksisini ünlü komedyenin Instagram hesabında da görebilirsiniz. Cem Yılmaz turuncu renkli Lamborghini arabasıyla daha çok konuşulacağa benziyor.

Yeni aldı

Pahalı arabalara merakıyla bilinen Cem Yılmaz'ın yeni arabası Lamborghini ile Etiler'de görünmüştü. Ünlü komedyenin yeni arabası Lamborghini Huracan Coupe 1 milyon 600 bin TL değerinde.

Yılmaz’ın plakasının oğlu Kemal ve kendi isimlerinin baş harfleri ve rakamları dikkat çekti. Cem Yılmaz, yeni arabasını sosya medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmedi.

Etiketler: cem yılmaz

Magazin Haberleri

Yorum