Cem Yılmaz yeni filmi Arif ve 216'ya başladı

Oğuzhan Hacıoğlu
471 kere okundu

Magazin

Cem Yılmaz yeni filmi Arif ve 216'ya başladı - Magazin Haberleri

Ünkü komedyen Cem Yılmaz geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni komedi filmi olan Arif ve 216 ile ilgili instagram hesabından fotoğraf paylaştı

Geçtiğimiz aylarda ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’i hesaplarından duyuran ünlü komedyen Cem Yılmaz geleneğini bozmadı. ‘G.O.R.A.’ filminde kendisinin oynadığı ‘Arif’ ve Ozan Güven’in canlandırdığı robot ‘karakter 216’ karakterlerinin fotoğrafını paylaşan Yılmaz fotoğrafın altına, “Bu yaz bu filmi yazıyorum!” notunu düştü. Karenin üzerindeki ‘Arif ve 216’ yazısı dikkat çekerken ünlü komedyenin bu paylaşımı takipçilerini heyecanlandırdı. Yılmaz’ın fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Arif ve 216 ne zaman vizyona giriyor?

Dün akşam saatlerinde Arif ve 216'nın hikayesini yazmaya devam ettiğini instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yineledi. Hikayenin yazımına devam eden Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif ve 216'nın hikayesi yazımı kısmının önümüzdeki günlerde tamamlanması beklenirken ünlü komedyenin filmin çekimlerine Mart ayında başlaması bekleniyor.

G.O.R.A., Yahşi Batı ve A.R.O.G'ta tercih ettiği Ozan Güven ile bu filmde de çalışacak olan Cem Yılmaz yeni filmi ile ilgili detayları önümüzdeki günlerde duyuracak.


Magazin Haberleri

Yorum