Cenk Tosun Benfica golü! Cenk Tosun'dan müthiş vole

Serhat Ramay
497 kere okundu

Beşiktaş

Cenk Tosun Benfica golü! Cenk Tosun'dan müthiş vole | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Cenk Tosun Benfica maçında vole ile müthiş bir gole imza attı. Beck'in ortasına arka direkte müthiş vuran Cenk Tosun tribünlere ayağa kaldırdı.

Cenk Tosun Şampiyonlar Ligi'nde yıllarca konuşulacak müthiş bir vole gole imza attı. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Portekiz ekibi Benfica ile karşılaştı. İşte o maçta Cenk Tosun'un vole ile attığı müthiş gol.

CENK TOSUN'DAN VOLE İLE BENFİCA'YA MÜTHİŞ GOL

Olur mu olmaz mı diye devre arasında konuşulurken Beşiktaş'ı ayağa kaldıran gol Cenk Tosun'dan geldi. Şampiyonlar Ligi'nde Benfica karşısında ilk yarıyı 3-0 geride kapatan Beşiktaş Cenk Tosun'un harika golüyle durumu 3-1 yaptı. Beck'in ortasına vole nefis vuran Cenk Tosun enfes, unutulmaz bir gole imza attı.

Beşiktaş Portekiz'de oynadığı ilk maçta Benfica ile 1-1 berabere kalmıştı. Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda ikinci kez Kartallar birbiriyle karşılaştı. İki takım da gruptan çıkmak istiyor. Maç öncesi Benfica 7 puanla ikinci, Beşiktaş ise 6 puanla üçüncü sıradaydı.

Cenk Tosun'un vole golü Beşiktaş'ı ateşleyebilecek mi? İkinci yarıda sahada Benfica karşısında çok farkıl bir Beşiktaş var.

Beşiktaş ardından 83 ve 89'da iki gol daha buldu. Quaresma penaltıyla farkı bire indirdi. Ardından Aboubakar eşitliği sağladı.


Beşiktaş Haberleri

Yorum