Ceplan Çapa eski sevgilisi Serkan Uçar'ı tavayla mı dövdü?

Serhat Ramay
197 kere okundu

Türkiye

Ceplan Çapa eski sevgilisi Serkan Uçar'ı tavayla mı dövdü? - Türkiye Haberleri

Ceylan Çapa sevgilisi Serkan Uçar'ı tavayla vurarak yaraladığı mı? İddialara göre Ceylan Çapa, eski sevgilisi Serkan Uçar'ı tavayla döldü.

Şebnem Çapa kızı Ceylan Çapa'nın eski sevgilisi Serkan Uçar'a tavayla saldırdığı iddia edildi. Bu konu b sabah Star televizyonundaki Duymayan Kalmasın programında masaya yatırıld. Ceylan Çapa'nın yakın arkadaşı olan Seren Serengil, konuyla ilgili önemli detaylar verdi.

SEREN SERENGİL: CEYLAN ÇAPA SERKAN'A TAVAYLA VURMAMIŞTIR

Seren Serengil, "Tavayla saldırdığına inanmıyorum. Ceylan Çapa'yı medyada neden böyle gösterdiklerini anlamıyorum. Ceylan Çapa kendi tarzında insanlar bulmuyor. Bunun için de bu sonlar aşikar oluyor. Onun da ruhu Feriha. Prenses Stephanie de sirk cambazıyla evlendi." diye konuştu.

ceylan çapa serkan uçarı tavayla mı dövdü

Seren Serengil, Serkan Uçar'ın küçük bir çocuğu olduğunu hatırlatınca Deniz Akkaya da "Ece Erken hayatının karmasını yaşıyor. Onun anne olması geçmişinin silinmesi anlamına gelmiyor" diyerek Ece Erken'i üstü kapalı eleştirdi.

Seren Serengil, Ceylan Çapa'nın eski sevgilisi Serkan Uçar'a cep telefonu fırlatabileceğini ama tavayla saldırmasının çok saçma olduğunu söyledi. Serengil, Ceylan Çapa'yı tavayla birine saldırırken aklında canlandıramadığını söyledi.


Türkiye Haberleri

Yorum