Cesur ve Güzel 3. yeni bölüm fragmanı

Oğuzhan Hacıoğlu
892 kere okundu

Televizyon

Cesur ve Güzel 3. yeni bölüm fragmanı - Televizyon Haberleri

Cesur ve Güzel’in 3. Bölüm fragmanı ve 2. Bölüm özeti haberimizde. Cesur ve Güzel’in 24 Kasım’da ekrana gelecek olan yeni bölümünün fragmanı izleyiciyi yine ekrana kitleyecek.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel’in 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur'u takip ederek avukat ile birlikte kaldığı eve giden Sühan evin içerisindeki çocuğun Cesur'a baba demesinin ardından büyük şaşkınlık yaşarken daha önceden İstanbul'da evim yok diyen Cesur'a neden yalan söylediğini sordu. Cesur ve Güzel'in yeni bölüm fragmanında ise Sühan'ın Cesur'un bilinmeyen hayatı ile ilgili detayları öğrenip öğrenemeyeceği belli olacak.

CESUR VE GÜZEL 3. BÖLÜM FRAGMANI

Cesur ve Güzel'in yeni bölüm fragmanında Cesur'un baba olduğunu zanneden Sühan kapı zilinde Alemdaroğlu yazan mekandan ayrılmak isterken Cesur Sühan'ın gitmesine izin vermeyerek açıklama yapmak isteyecek. İşte Cesur ve Güzel'in 3. bölüm fragmanı;

Öte yandan Cesur ve Güzel'in 3. bölümü şimdiden konuşulmaya başlarken Sühan karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün'e twitter üzerinden onlarca mesaj atıldı. İşte Cesur Ve Güzel'in 3. bölüm fragmanı ile ilgili atılan tweetlerden bazıları;

CESUR VE GÜZEL 2. BÖLÜM ÖZETİ

Cahide, Tahsin Korludağ ve Cesur’un bulunduğu eve ateşe veren kişinin Bülent olduğunu anladı ve Bülent ile özel olarak konuşarak Tahsin Korludağ’ın bu durumu öğrenirse neler olabileceğinden bahsetti. Bülent ise Cahide’ye “ne istersen yaparım lütfen kimseye anlatma” diyerek Cahide’den ricada bulundu.

Sühan evlerinde misafir olan Cesur’a kendi elleriyle yemek hazırlarken yaralarına pansuman yapmasına da yardımcı oldu. Sühan’ın Cesur’a pansuman yaptığını gören Bülent’in annesi Mihriban Hanım Sühan’a seslenerek “Bülent’in yaraları da en az onunki kadar şefkat bekliyor” dedi.

Cesur’un avukat sevgilisinin Korludağ çiftliğine gelmesiyle birlikte Sühan, Cesur’u kıskanmaya başlarken avukat ile birlikte kahvaltı yapan aile Cesur’un sevgilisiyle yakından ilgilendi.

Fabrikada çıkan isyanda işçiler Tahsin Korludağ’a kızıp işi bırakmak isteyince devreye giren Sühan yaptığı konuşma ile işçileri istifalarından vazgeçirdi ve işlerin aksamasını engelledi.

Cesur, Sühan ile yaptığı özel konuşmada “bir gün benimle evleneceksin biliyorsun değil mi” diye sorarken Cesur’un kendinden emin tavırlarına sinirlenen Sühan yüzüne karşı kızsa da odasına girdiğinde oldukça mutlu oldu.

Cesur'un şüpheli hareketlerinden dolayı şehre giderken gizlice takip eden Sühan'ın kendisini takip ettiğini anlayan Cesur ailesinin mezarı gibi sahte bir mezar yaptırarak Sühan'ı babasının mezarına gittiğine ikna etti.

Cesur'un baba olduğunu zanneden Sühan Cesur'dan açıklama dinlemeden oradan ayrılmak isterken Cesur Sühan'ın gitmesine izin vermedi.


Televizyon Haberleri

Yorum