Cesur ve Güzel 5. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Oğuzhan Hacıoğlu
5603 kere okundu

Televizyon

Cesur ve Güzel 5. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak? - Televizyon Haberleri

Cesur ve Güzel'in 5. bölüm fragmanı yine flaş gelişmelere sahne olacak. Cesur, Sühan ve Banu üçgeninde yaşanacak olan yeni gelişmeler yeni bölüm fragmanında yerini alırken 8 Aralık'ta yayınlanan 5. bölüm fragmanı haberimizde.

Cesur ve Güzel'in yeni bölümünde Sühan ve Cesur'un arasındaki ilişkiyi bozmak isteyen Banu'nun ortaya koyacağı planlar ve Sühan ve Korludağ ailelerinden intikam almak isteyen Bülent, Korludağların tüm mal varlıklarına konmak için elinden geleni yapacak.

Yapımcıların aldığı karar ile ilk kez dizinin yeni bölüm fragmanı dizinin sona ermesinin ardından yayınlanmadı.

Cesur ve Güzel'in yeni bölüm fragmanı internet ile aynı dakikada haberimizde.

Merakla beklenen yeni bölüm fragmanında Sühan babasının karanlık işler çevirdiğini öğrenir ve abisiyle yaptığı konuşmada "Babamızı ne kadar tanıyoruz sence" diye sorar.

Olayları tehlikeli birhal almasının ardından Tahsin Korludağ "Tehlike 30 yıl önce bitti" diyerek Cesur'un ve peşindekilerin hiçbir şey yapamayacağını savunur.

CESUR VE GÜZEL 4. BÖLÜM ÖZETİ

Cesur ve Güzel’in 1 Aralık’ta ekrana gelen yeni bölümünde flaş gelişmeler yaşandı.

Cesur’un gizli işler çevirdiğini öğrenmek üzere olan Sühan, bir anda Cesur’un sürpriz şekilde kendisini öpmesiyle takip ettiği Cesur’un yardımcısını gözden kaybetti.

Hülya ve Cahide’nin gizli bebek oyununu öğrenen Bülent, ikisi ile yüzleşmek isterken Hülya’nın kendisini tehdit etmesiyle geri adım attı.

Öte yandan Cesur’un Sühan ile öpüştüğünü öğrenen Banu duruma bozulurken Cesur’a belli etmemeye çalıştı. Cesur ile başbaşa yemek yiyen Banu, Cesur’un bu işin sonunda Sühan’a aşık olacağını belirterek Cesur ile iddiaya girmek istedi ancak Cesur iddiaya girmeyi reddetti.

Cesur’un Sühan’dan etkilendiğini düşünen Banu, Sühan’ın fotoğrafının basılı olduğu derginin kapağını yırtarak fırlattı.

Cesur ile iş kurmak isteyen Tahsin Korludağ borsa işi konuşmak üzere Cesur'u eve davet etti. Cesur'a nispet yapmak isteyen Sühan ise Bülenti de yemeğe davet etti.

Cesur ile Tahsin Korludağ arasında işbirliği yapılmak üzereyken devereye giren Sühan Cesur'a güvenmemesi için babasına uyarı yaptı.

Banu, Cesur ile yaşadıklarını iddia ettiği şeyleri Sühan'a anlatınca, Sühan Cesur ile yüzleşerek oldukça sert ifadeler kullandı. Sühan'ın Cesur ile olan yüzleşmesinde Banu'ya yer vermesinin ardından havalimanında Banu'yu karşıyalan Cesur neden böyle bir oyun oynadığını sordu. Kendini savunmak zorunda kalan Banu "senin güvende olman için babanın intikamını daha kolay alabilmen için" cevabını verdi.

Cesur'un yardımcısı ile birlikte görüştüğünü gizli gizli dinleyen Sühan, Cesur'un babasının cinayete kurban gittiğini öğrendi.

Diğer gelişmeler ise Cesur ve Güzel'in 5. bölüm fragmanında yer alacak.


Televizyon Haberleri

Yorum