Cesur Yürek 1. bölüm fragmanı

Ayşe Çolak
478 kere okundu

Cesur Yürek

Cesur Yürek 1. bölüm fragmanı | Televizyon - Cesur Yürek Haberleri

Filinta ile büyük başarı yakalayan Onur Tuna'nın yeni dizisi Cesur Yürek bu akşam ilk kez izleyiciyle buluşuyor. Cesur Yürek tanıtım fragmanı haberimizde.

İlk fragmanıyla akıllara Deli Yürek'i getiren Cesur Yürek adlı dizinin senaryosunda Kurtlar Vadisi'nden tanıdığımız Cüneyt Aysan var.

Yapımcılığını Cüneyt Aysan, Senaryosunu Cüneyt Aysan - Ozan Aksungur'un üstlendiği Fark Film imzalı Cesur Yürek dizisinin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Kudret Sabancı oturuyor.

cesur yürek fragmanı

Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal, İsmail Hakkı, Hakan Yufkacıgil, Saydam Yeniay gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Cesur Yürek özel bir kahramanlık hikayesi. Ömer ve arkadaşlarının kötü ile amansız mücadelesini anlatacak dizide güncel olaylara da değinilecek.

Cesur Yürek 1. bölüm fragmanı

Cesur Yürek dizisi Show TV'de başlıyor. Berakla beklenen dizi Perşembe akşamları saat 20:00'da ekrana gelecek.

Cesur Yürek dizisinin konusu

Cesur Yürek’te yüreğinden ve bileğinden başka güvenecek hiçbir şeyi olmayan Ömer Korkmaz karakterine can verecek olan Onur Tuna, ailesi, mahallesi ve arkadaşları için büyük bir mücadele içine girecek. Ruveyda Öksüz’ün canlandırdığı Berrin karakterinin hayattaki en büyük ikilemi ise, idealist bir hukukçu olmasına rağmen, aşık olduğu adamın adaleti kendi elleriyle dağıtmaya karar vermiş bir kabadayı olmasıdır.

Etiketler: cesur yürek

Cesur Yürek Haberleri

Yorum