Cesur Yürek yeni bölüm fragmanı - Ömer 3. bölümde İskender'i aldı

Serhat Ramay
539 kere okundu

Televizyon

Cesur Yürek yeni bölüm fragmanı - Ömer 3. bölümde İskender'i aldı - Televizyon Haberleri

Cesur Yürek yeni bölüm fragmanında Ömer sonunda Tatar Ahmet'in oğlu İskender'in kafasın asilahı dayadı. Ömer Tatar'in 'İskender bugün teslim olacak' diyerek Tatar Ahmet'i tehdit ettiği sahne Cesur Yürek'in 3. bölüm fragmanına damga vurdu.

Cesur Yürek'in 3. bölüm fragmanında Ömer tıpkı kozasından çıkan bir kelebek gibi. Kendini buluyor, ve bu keşif sırasında daha da tehlikeli ve acımasız oluyor. Ömer yeni bölüm fragmanında hem Tatar Ahmet'e meydan okuyor hem de onun gözünden bile sakındığı oğlu İskender'i kafasına silah dayıyor.

Cesur Yürek yeni bölüm fragmanı - 3. bölümde neler olacak?

Sezona fırtına gibi başlayan Show TV’nin yeni mafya dizisi Cesur Yürek perşembe akşamı 2. bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Cesur Yürek'in 2. bölümünü sahne sahne sizler için özetledik. Son bölümde neler oldu diye merak ediyorsanız ve diziyi izlemek için şimdilik 2 saatiniz de yoksa, aşağıdaki bilgiler size yardımcı olabilir.

Deli Yürek’teki Kuşçu’yu hatırlatan konuşmalarıyla yüreklere dokunan Cesur Yürek dizisinin bilge karakteri ayakkabıcı Ömer emanetleri sonunda Ömer’e teslim etti. Ömer ilk yüzük, tespih ve silahtan oluşan üç emaneti reddetse de sonunda haklı çıkan ayakkabıcı Hüseyin oldu. Hüseyin aynı zamanda Ömer’i zalimin zulmüne karşı durması konusunda uyardı.

Tatar Ahmet Ömer’i ziyaret etti

Cesur Yürek dizisinin ağır abisi, yaşlı kurt Tatar Ahmet Ömer’i lokalinde ziyaret ederek ona ortaklık teklifinde bulundu. Ömer bu teklifi “Benim adamlarımı bana bırak yeter” diyerek reddetti. Ancak Tatar Ahmet’in daha başka planları var.

cesur yürek haberleri

Harbi İskender ile çalışıyor

Tatar Ahmet oğluna neden İskender adını koyduğunu Cesur Yürek dizisinin 2. bölümünde anlattı. Ardından da kimsenin karşısında kendini aşağıda görmemesi gerektiğini belirtti. İskender bu gazla Harbi’nin karşısına çıktı ve artık kendisini muhatap almasını istedi.

Berri ile yakınlaşma

Yeni bölüm fragmanında heyecan dolu sahneler merak duygusunu kamçılamıştı. Son bölümde ise Ömer ile Berrin’in yakınlaşacağına dair önemli ipuçları verildi. Annesinin Berrin ile görüşmesini istemeyen Ömer'den uyarı! "Berrin benim arkadaşım. Bir daha böyle konuşursan bu eve girmem" dedi.

Murat lokali yaktı

Küçük kabadayı Murat Ömer’e diş geçiremeyince bir gece onun lokalini ateşe verdi. Lokalde yanmak üzere olan küçük Efe’yi Ömer son anda kurtardı.

Dizinin en heyecan verici sahnelerinden birinde Ömer, Tatar Ali’nin sevkiyatına engel oldu. Ömer bir taraftan kendi başına hereket ederken diğer taraftan da derin devletin adamı Enver ile yakın temasta.

Cesur Yürek dizisinin 2.bölümü bir gerçeği daha ortaya çıkardı. Ömer’in yakın ilişkide olduğu avukat Berrin, derin devletçi Enver’in kızı.

Cesur Yürek yeni fragmanı haberi ilginizi çektiyse, dizinin önceki bölümlerinde neler olduğunu aşağıdaki haberlerden takip edebilirsiniz.

Cesur Yürek 1. bölüm fragmanı

Cesur Yürek 2. bölüm fragmanı

Etiketler: cesur yürek

Televizyon Haberleri

Yorum