Ceylan Çapa'dan İbrahim Tatlıses'e jet yanıt

Oğuzhan Hacıoğlu
246 kere okundu

Magazin

Ceylan Çapa'dan İbrahim Tatlıses'e jet yanıt - Magazin Haberleri

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayda İbrahim Tatlıses Ceylan Çapa'yı kast ederek Gezme Ceylan bu Dağlarda seni avlarlar ifadelerine yer vermişti. Bugün Ceylan Çapa'dan İbrahim Tatlıses'e jet bir yanıt geldi.

Geçtiğimiz günlerde adı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ile aşk dedikodularına karşışan Ceylan Çapa sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "İdo mudur İbo mudur o çucuğu hiç tanımıyorum" demiş ardından hem İbrahim Tatlıses'ten hem İdo Tatlıses'ten kendisine yanıt gelmişti.

İbrahim Tatlıses instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir aslanın ceylanı ısırdığı bir fotoğrafı paylaşarak "Gezme Ceylan bu dağlarda seni avlarlar" notunu düşmüştü.

İbrahim Tatlıses'in bu paylaşımının ardından instagram hesabındna bir açıklama yapan Ceylan Çapa bu sözlerin İbrahim Tatlıses'e ykaışmadığını ifade etmiş ve İbrahim Tatlıses'in türküleri ve şarkıları ile büyüdüğünü dile getirmişti.

Ceylan Çapa'nın bu paylaşımının ardından ikinci bir paylaşım yapan İbrahim Tatlıses o fotoğrafı Ceylan Çapa için paylaşmadığını dile getirerek basın mensuplarının ve Ceylan Çapa'nın yanlış anlamamasını istedi.


Magazin Haberleri

Yorum