Darbeci generalin karısını bıçakla kovalayan katip kovuldu

Serhat Ramay
179 kere okundu

Yaşam

Darbeci generalin karısını bıçakla kovalayan katip kovuldu - Yaşam Haberleri

15 Temmuz kalkışmasının sembol ismi şehit Ömer Halisdemir'in alnından vurarak şehit ettiği general Semih Terzi'nin eşini noterde bıçakla kovalayan katip kovuldu.

Özel Kuvvetler'i bastığı esnada Astsubay Ömer Halisdemir'in vurduğu darbeci Semih Terzi'nin eşini kovalayan katip kovuldu. Terzi'nin eşi 15 Temmuz'dan sonra mal varlıklarını kaçırmak için notere gitmiş, ancak katip olayı farkedince bıçakla Terzi'nin eşini kovmuştu.

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, Ankara'da gittiği bir noterde mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak isterken, noter katibi Kerem Sağlık tarafından bıçakla kovalandı.

Terzi tutuklandı noter kovuldu

Ahaber'in aktardığına göre, yaşanan olaydan sonra polisi arayan Kerem Sağlık, ölümle tehdit edildiği gerekçesiyle Nazife Terzi'den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan darbeci generalin eşi tutuklanırken noterde bıçakla olaya müdahale eden noter katibi işinden kovuldu.

"ÖMER HALİSDEMİR'İN HAKKINI YEDİRTEMEZDİM"

Sağlık Show Haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi.


Yaşam Haberleri

Yorum