Deli Divane 109. bölüm fragmanı: Yeni fragmanda polis arabasını gönderen kim?

Serhat Ramay
900 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 109. bölüm fragmanı: Yeni fragmanda polis arabasını gönderen kim? | Televizyon - Deli Divane Haberleri

12 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak Deli Divane yeni bölümün yeni fragmanı haberbedava.com'da. Sevilen Hint dizisi Deli Divane'nin yeni fragmanında Alekh, polis arabasını görür görmez sinir krizini geçirmenin eşiğine geldi. Alekh iyileşmek üzere olduğu her anda onun dengesini bozmaya çalışanlar kim? Bu sorunun cevabı yeni bölümde yanıt bulabilir. İşte Deli Divane yeni fragmanı.

Deli Divane dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sadna ile mutlu bir evlilik töreni yapan Alekh, düğün hediyelerinden çıkan polis arabasını görür görmez sinir krizinin eşiğine geldi. Ona bu hediyeyi gönderenler kimler? Onun polis, maytap ve gülden korktuğunu bilen kötü niyetli birileri, Alekh'in iyileşmesini istemiyor. Deli divane 109. bölüm fragmanında Alekh'in yaşadığı kötü anları izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 109. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

Son bölümde neler olmuştu? Hatırlanacağı gibi Slokh’un bir risk alarak yaptığı plan başarıyla sonuçlandı. Alekh, Slokh’un Sadna ile evlenmesine son anda itiraz etti. İyi, güçlü bir eş olmak için o zorlu adımı atmayı göze aldı. Alekh, her geçen gün daha sağlıklı bir erkek olmaya çalışırken, mutlaka bir pürüz çıkıyor. Alekh’e gönderilen düğün hediyelerinden birinde bir polis arabası çıktı. Arabayı görür görmez bir sinir krizinin eşiğine gelen Alekh, yeniden eski günlerine mi dönecek?

yalancı bahar yeni bölüm fragmanında kaşalya

Deli Divane’nin Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Bunun cevabı yeni fragmanda gizli. Alekh, artık Sadna ile evlenmiş, Sadna ile bir ömür geçirmeye karar vermişti. Bu karar en çok annesi Vasundara’yı mutlu etmiştir.

yalancı bahar yeni fragmanında vasundara alekh için üzülüyor

Alekh iyileşmeye her yaklaştığında ortaya çıkan kötü sürprizler tedavisini aksatmaya başılyor. onun iyileşmesini istemeyen, sürekli hasta kalmasını arzulayanlar Rajvanj ailesinin içinde midir? Alekh’in son rahatsızlığından büyük üzüntü duyan teyzesi Ambika soluğu polisin yanında aldı. Alekh’e o polis arabasını kimin gönderdiği artık bir polis araştırmasının konusu.

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında. Tekrarları her sabah 11’de yayınlanıyor.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum