Deli Divane 116 bölüm yeni fragmanı izle

Serhat Ramay
1722 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 116 bölüm yeni fragmanı izle | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Kanal 7'nin Hint dizisi Deli Divane'nin 116. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Deli Divane'de 19 Kasım Cumartesi günü neler yaşanacak? Interjit için zaman gittikçe daralırken Ranvir de bulduğu ipuçlarını takip etmeye devam ediyor. Deli Divane 116. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Ranvir Babası Interjit'in katil olduğu gerçeğine henüz alışmışken bir taraftan da bu cinayeti ortaya çıkarmak için çabalamaya başlar. Interjit'in para yardımı yaptığı doktorun peşine Sadna Alekh ile birlikte düşerken Ranvir de Ragini'nin gönlünü almaya çalışır. Artık Ranvir’in, babasının katil olduğunu kanıtlamasına tek bir adım kalır. Deli Divane yeni fragmanı Cumartesi günü yayınlanacak bölümden önemli ipuçları veriyor.

Vasundhara Alekh ile Sadna’yı postanede gördüğünü Interjit’e anlattı. Artık gerçeği açıklamanın zamanı geldi. Ranvir'in Deli Divane yeni bölüm fragmanındaki kararlığı Interjit'i tedirgin ediyor.

DELİ DİVANE 116 BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen Hint dizisi Deli Divane yeni bölümüyle Cumartesi günü saat 16'da Kanal 7 ekranlarında olacak. Yeni bölümde neler olduğu yayınlanan fragmanda gizli.

Deli Divane 116. bölüm fragmanını Kanal 7'nin resmi YouTube adresinden izleyebilirsiniz.

Deli Divane 116. bölüm fragmanı dizinin hemen ardından yayınlandı. Deli Divane son bölümde neler yaşandı. Ranvir ve Sadna, rüşvet alıp büyükbabanın ölüm nedenini gizleyen doktorun izine ulaşabildi mi? Interjit ne kadar zamandır o doktora para gönderiyor?

Interjit’in işlediği cinayeti ortaya çıkaran Ranvir, bunu herkese kanıtlamak için büyük bir uğraş verir. Doktorun adını duyan Ragini'nin babası Praka’nın aklına başka bir fikir gelir. Dayısı'nın yardımıyla Sadna doktorun evini bulur ancak doktoru bulamaz.

Ranvir ise uzun zamandır Ragini ile neden ilgilenmediğini bütün gerçekleriyle anlatır. Ragini duyduklarına ilk anda inanamaz. Ancak acı gerçeği kısa zamanda o da kabul eder. Öğrendiği gerçek karşısında Ranvir’i affeden Ragini onunla eve dönmeye karar verir.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum