Deli Divane 123. bölüm yeni fragmanı izle - Cumartesi fragmanı Kanal 7

Serhat Ramay
29476 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 123. bölüm yeni fragmanı izle - Cumartesi fragmanı Kanal 7 | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane 123. bölüm fragmanında neler var? Ambika ve Satyen'in evden gitmesi Rajvanç ailesinin huzura kavuşması için yeterli olmaz. Cumartesi günü yayınlanacak bölümde büyük hala Dadi Buva gelini Vasundara'ya hayatı zehir etmeye kararlıdır. Alekh çok hızlı iyileşmesi Deli Divane 123. yeni bölüm fragmanında başta Sadna olmak üzere bütün aileyi neşeye boğar.

Deli Divane 123. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7'nin en sevilen Hint dizisi olan Deli Divane'nin Cumartesi günü yayınlanacak bölümünde izleyenleri ne tür sürprizler bekilyor. Yeni fragman Cumartesi günkü bölüme ışık tutuyor.

Ambika ve Satyen’in evi terk etmesiyle Rajvanjların evinin huzur bulacağı sanılmaktaydı. Ancak tam olarak böyle olmadı. Dedeyi kimin öldürdüğü, Alekh’i kimin delirttiği anlaşılınca hala Dadi Buva yeniden eve davat edilir. Dadi Buva eve adım atar atmaz Interjit’in karısı Vasundara’ya hayatı zehir etmeye karar verir. Eline geçirdiği her fırsatta Vasundara’yı eleştirir.

VASUNDARA DA TAVRINI ALIR

Sadna’nın büyük iyileşme kaydeden Alekh yerine Dadi Buva ile ilgilenmesi Vasundara’yı oldukça sinirlendirir. Vasundara Sadna’yı Alekh ile ilgilenmesi konusunda sert şekilde uyarır.

NAVİN VE AVNİ ÇOK MUTSUZ

Anneleri Ambika’nın kötülükleri ortaya çıkınca bundan dolaylı olarak Navin ve eşi Avni de etkilenir. Navin, Ranvir ile iyi bir ikil olan Navin’i ölesiye kıskanmaya başlar. Şimdi onun amacı Navin’den kurtulmaktır. Öte yandan Ranvir son günlerdir evin en popüler kişisidir. Ragini de evin Ranvir’i takdir etmesini beklmektedir.

SHARMA VE RAJVANJ AİLELERİ TELAŞ İÇİNDE

Her iki aile de yaklaşmakta olan Karva töreni için büyük bir koşuşturmaca ve telaş içinde. Bilindiği gibi bu törende bütün kadınlar, kocaları için oruç tutmakta. Geçen yıl bu törende insanları kandıran ve oruç tutmayan Malti bu kez de hamile olduğu için kocası Navin için oruç tutmaktan kurtulur. Alekh’in düzeldiğini gören Sadna ise iyi bir eş olarak onu onurlandırır. Karva töreninde Alekh için oruç tutar. Ancak törende terslikler üst üste gelir. Bir büyük olarak Dadi Buva görevini yapmak istemeyince Vasundara töreni durdurur.

122. BÖLÜM FRAGMANINDA NELER OLMUŞTU?

Deli Divane’nin 122. bölüm yeni fragmanı Ranvir ile Ragini’nin ilişkisine ışık tutuyor. Ambika'nın oğlu Navin'in şirketteki yetiklerinin Inderjit tarafından düşürülmesi onu çılgına çevirdi. Alekh de yıllar sonra iyileşmeye başladı. Deli Divane'nin Cuma günü yayınlanacak yeni bölümünün ipuçları haberimizde.

Yıllardır psikolojisi bozuk olan Alekh sonunda gerçek manada iyileşmeye başladı. Deli Divane 122. bölüm yeni fragmanı Rajvanjların evindeki mutlu günlerden haberler veriyor. Yeni fragmanda Deli Divane dizisinin Cuma günü yayınlanacak bölümünden ipuçları veriyor.

INTERJİT NAVİN’İN ŞİRKETTEKİ POZİSYONUNU DÜŞÜRDÜ

Ambika Rajvançların evini terk etmiş olsa da geride Avni ve Navin’i bıraktı. Bu ikisinin varlığı bile aslında hem Vasundara hem de Alekh için büyük tehdit. Inderjit annesinin yaptıkları nedeniyle Navin’e küçük bir ceza verdi. Daha önce kendisinin vekili konumunda olan Navin’in bütün yetkilerini en alt seviyeye çekti. Elbette bu Navin’i köt planlar yapmak konusunda daha da motive etti. Saldırı planları kurgulayan Navin’in neler yapabileceğini henüz kimse tahmin edemiyor.

deli divane 122. bölüm yeni fragmanı 25 kasım cuma

RANVİR ESKİ KONUMUNA DÖNDÜ

Günlerdir şirketteki işlerini aksadan babası Inderjit’in rahatsızlanmasına neden olan Ranvir aslında çok büyük bir başardı. Alekh’in hasta olmasına neden olan kişinin, dedenin ölümüne sebep olanın teyzesi Ambika olduğunu ortaya çıkardı. Babası da hata yaptığını kabul ederek yeniden oğlu Ranvir’i şirkette yardımcısı yaptı. Ragini’nin abisi Vinu da Ranvir’in yarıdmcılığı görevine getirildi. Dizinin en komik karakterlerinden biri olan Malti’nin aklına gelen ilk şey Navin’in karısı Avni’yi arayıp kıskandırmak olur.

deli divane fragmanı izle

ALEKH ANNESİ VASUNDARA İLE SONUNDA BARIŞIR

Dizinin başından beri annesinden korkan, ondan nefret eden Alekh sonunda annesiyle barışır. Hastaneye kendisini ziyarete gelen annesine sevgiyle sarılan Alekh, artık güçlü bir şekilde iyileşmeye başlamıştır. Eve döner dönmez eski resimlerini düzeltmeye başlayan Alekh artık mutluluk dolu doğa resimleri yapmaya başlar.

deli divane yeni bölüm fragmanı alekh iyileşip mutluluk resimleri yapmaya başlıyor

SHARMA AİLESİNDE BEBEK HAZIRLIĞI

Yazdığı kitapla büyük ödülün sahibi olan Praka ise gelini Malti’nin doğuracağı bebek için bir bütçe ayırmıştır. Kaşalya ile Praka oğulları Vinu’nun doğacak bebeğini dört gözle beklemektedir.

PERŞEMBE GÜNÜ NELER OLDU?

Deli Divane 24 Kasım Perşembe günü 121. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüm fragmanında Ambika Alekh'in fenalaşarak hastanelik olmasına neden olur. Ambika ve Satyen evi terk etmek zorunda kalırken Rajvanjların evinde sular bir türlü durulmaz. İşte Deli Divane 121. bölüm yeni fragmanı hakkındaki ipuçları.

Deli Divane yeni bölüm fragmanı çözüm bekleyen bir çok konuya önemli cevaplar veriyor. Kanal 7 televizyonunun en sevilen Hint dizisi konumundaki Deli Divane'nin yeni fragmanını soluksuz izleyeceksiniz.

DELİ DİVANE 121. BÖLÜM FRAGMANI

Alekh’in teyzesi Ambika işlediği cinayetin suçunu itiraf etse de hala kimsenin aklına onu polise teslim etmek gelmemiştir. İşlediği cinayet ortaya çıksa da hala insanları tehdit etmeye devam eden Ambika’yı nasıl bir son bekliyor. Deli Divane 121. bölüm fragmanı dakikalar sonra sitemizde olacak.

deli divane yeni fragmanı

RANVİR GERÇEĞİ ALEKH’İN ANLATMASINI İSTEDİ

Deli Divine son bölümüyle nefesleri kesmişti. Ranvir haftalardır sürdürdüğü detaylı çalışmanın meyvelerini almaya başlamıştı. Ancak gerçeği kendisi yerine abisi Alekh’in anlatmasını istediği için bir süre suskun kalmıştı. Çarşamba günü yayınlanan bölümde heyecan kaldığı yerden devam edecek.

deli divane fragmanı

SHARMA AİLESİ DE ŞAŞKIN

Kaşalya eve döner dönmez oğlu Vinu’ya yaşananları bütün ayrıntılarıyla anlattı. Ambika’nın işlediği cinayeti duyan Vinu şaşkınlığını gizleyemedi. Hamile olduğu için karnı günden güne büyüyen Malti ise olanları yine kapıların arkasından dinler. Malti’nin annesi Rajvanj evinde yaşananlarla dalga geçmek istese de Kaşalya’nın hışmına uğramatan kurutulamaz.

deli divane yeni bölüm fragmanı

ALEKH’İN BÜYÜK İKİLEMİ

Alekh teyzesi Ambika ve kocası Satyen’in evi terk etmesine gönlü razı olmaz. Ancak kendisine sevgiyle yaklaşmaya çalışan Alekh’i çok sert şekilde tersleyen Ambika bir büyük felakete daha neden olur. Dedesini öldürmüş olmasına rağmen teyzesini yine de sevmeye çalışan Alekh duydukları karşısında fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Ambika Alekh’i aptal olmakla suçlayınca zavallı Alekh bayılır ve hastaneye kaldırılır. Öte yandan bütün bunlar olurken gerçeği sonunda öğrenen Vasundara, oğluna yaptıkları nedeniyle kardeşi Ambika’sı suçlamakta gecikmez.

deli divane 121. bölüm fragmanı

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deli Divane 120. yeni bölüm fragmanında dedeyi öldürenin kim olduğu belli oluyor. Deli Divane yeni bölüm fragmanında Ambika'yı kötü bir son bekliyor. Rajvansların evindeki gerçek kötünün Ambika olduğu sonunda ortaya çıktı. Dedeyi öldüren de Alekh'in delirmesine neden olan kişi de Ambika'dır.

Deli Divane yeni bölüm fragmanında olaylar nasıl geliyor? Deli Divane'nin 23 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak. Salı günü yayınlanan fragman bu soruya yanıt veriyor. Evdeki çalışanın konuşmasına Ragini ile birlikte şahit olan Alekh, yine bir yanlış yaparak şüphelerini Annesi Vasundara üzerinde yoğunlaştırdı. Ancak son bir hamleyle teyzesi Ambika'nın bütün kötülüğün anası olduğunu ortaya çıkardı. Dört aydır soluksuz izlenen Deli Divane'nin en heyecanlı bölümü 120 bölüm olacak gibi. İşte Deli Divane 120. bölüm fragmanı.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum