Deli Divane 126. bölüm fragmanı izle. 29 Kasım Salı: Malti bebeğini düşürdü mü?

Serhat Ramay
916 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 126. bölüm fragmanı izle. 29 Kasım Salı: Malti bebeğini düşürdü mü? | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane yeni bölüm fragmanında Malti çocuğunu düşürdü mü? Deli Divane'nin 29 Kasım Salı günü için yayınlanan fragmanda Alekh'i karşısında gören Malti korkup yere düştü. Bebeğin son durumu büyük merak konusu. İşte Deli Divane yeni fragmanı.

Deli Divane 126. yeni bölüm fragmanı, dizinin 29 Kasım Salı günü yayınlanacak bölümüyle ilgili bilgiler veriyor. Büyük hala eve gelir gelmez Vasundara ile uğraşmaya başlamıştı. Büyük halanın tutumları ilk olarak Ragini'yi rahatsız etmeye başlar. Büyük hala belli ki Malti'yi yeniden eve getirmenin peşinde. İşte Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Deli Divane'nin yeni fragmanı.

Deli Divane yeni bölüm fragmanının başrolünde bu ez Malti var. Bilindiği gibi uzun süredir hamile olan Malti, Alekh’in Sharma ailesine ziyaretiyle şoka uğrayan Malti büyük bir kaza geçirir.

ALEKH İLE SADNA’NIN ROMANTİK DİYALOĞU

Praka’nın ödül alan kitabını Alekh sonunda okuma fırsatı bulur. Alekh “Bence bu kitap seninle ilgili ama dayım benden de bahsetmiş” dediğinde. Sadna “Benim hikayem sensiz eksik Alekh” karşılığını verir.

deli divane yeni fragmanı 29 kasım salı

SHARMA EVİNDE NELER OLUYOR?

Kaşalya eşi Praka’ya “Hep Sadna’yı ve Alekh’i düşünüyorsun. Bu evde hiç sıkıntı yok mu” diyerek serzenişte bulunur. Sharma evinde neler olmaktadır. Alekh evlerine ziyarete gittiğinde Malti birden heyecanlanıp merdiven basamağına takılıp ve yere düşer. Hamile olan Malti’nin son durumu büyük merak konusu. Malti bebeğini düşürdü mü?

deli divane yeni bölüm fragmanı salı

BÜYÜK HALA KONUSUNDA ŞÜPHELER GİDEREK ARTIYOR

Rajvanjların artık yeni bir sıkıntısı vardırı. O da eve yeni gelen büyük haladır. Ragini’yi karşısına alan büyük hala “Sende Ambika’nın masumluğunu görüyorum kızım. Sadna’da da Vasu’yu” diyerek insanların kafalarını karıştırmaya başlar. Ancak büyük hala tam bunları söylediği anda Ranvir içeri girer ve ‘hayır’ diyerek itiraz eder. Sadna büyük halanın bazı yönlerinden hoşlanmadığını fark eder.

Deli Divana 29 Kasım Salı günü yayınlanan fragmanın ardından yeni bölüm yayınlanacak. Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi olan Deli Divane'nin 30 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak fragmanı da haberbedava.com'da olacak.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum