Deli Divane 127. bölüm fragmanı - 30 Kasım Çarşamba

Serhat Ramay
15087 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 127. bölüm fragmanı - 30 Kasım Çarşamba | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane 127. bölüm fragmanında hızla iyileşip araba kullanmak isteyen Alekh ile Ranvir bir trafik kazası yaşar. Deli Divane yeni fragmanı çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümle ilgili önemli ipuçları veriyor. Büyük hala bu kez de Sadna ile Ragini'nin arasını açmaya çalışıyor.

Alekh artık hastalığını geide bırakmak üzeredir. Babası Interjit'in de onayıyla kardeşi Ranvir ile birlikte şirkette çalışmaya başlar. Çok önemli bir iş toplantısına babası ve kardeşiyle birlikte katılan Alekh yaptığı konuşmayla müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Deli Divane 30 Kasım Çarşamba fragmanına ise Alekh ile Ranvir'in başından geçen trafik kazası damga vuracak.

Deli Divane 127. bölüm fragmanı Kanal 7'nin resmi YouTube kanalında yayınlandı.

DELİ DİVANE 127. BÖLÜM FRAGMANI

Fragmanda Ranvir ve Alekh'in başından geçen trafik kazası ve büyük halanın Sadna'ya karşı cephe alması olayları anlatılıyor. Alekh için hazırlanan partide onun küçümsenmesi, 'deli' diye aşağılanmasın annesi Vasundara'yı çılgına çevirmişti. Vasu oğlu Ranvir ve kocası Interjit'i Alekh'i savunmadığı için eleştirir. Ancak bilmediği bir şey vardır Alekh, onlar gittikten hemen sonra kendini çok güzel savunmuştur.

deli divane 127. bölüm fragmanı izle çarşamba günü fragmanı

BÜYÜK HALA NE YAPMAK İSTİYOR?

Başından beri Vasundara ile yıldızı barışmayan büyük hala, evde kendine daha iyi bir yer edinmek için her yolu deneyen Avni'nin dolduruşuna gelerek şimdi de Sadna'ya karşı cephe almaya başlar. Sadna kendisini Vasundara konusunda sakinleştirmeye çalışan Sadna'yı ilk kez tersler.

deli divane yeni fragmanı izle

MALTİ'NİN SON DURUMU

Alekh'i görünce anlamsız bir korkuya kapılan ve merdivene ayağı takılıp düşen Malti'nin son sağlık durumu gayet iyidir. Ancak iyi olmayan bir şey vardır o da hastanenin çıkardığı vadura. Vinu'nun hastanenin çıkardığı yüklü faturayı nasıl ödeyeceği büyük merak konusudur.

deli divane 127. yeni bölüm fragmanı izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Deli Divane her gün 16:00'da ekrana gelmektedir. Dizinin tekrar bölümleri ise her saan 11'de yayınlanmaktadır. Deli Divane yeni fragmanı ise dizinin son bölümünden sonra YouTube kanalından izlenebilir.

BÜYÜK HALA ALEKH İLE RANVİR'İ DÜŞMAN YAPMAK İSTİYOR

Ambika’nın evden gitmesi ile psikolojisi düzelen Alekh, Ranvir’in yanında iş öğrenmeye başlar. Ranvir’in işteki başarısından çok etkilenir. Vasundara, oğullarının durumuna çok sevinir. Ancak büyük hala evde sürekli sorun çıkarır. Sadna ve Ragini’nin arasını bozmak için elinden geleni yapar. Ragini’ye kendisini kötü hissettirir. Eskiden Satyen ve Interjit arasında yaşanan rekabeti Alekh ve Ranvir’in de yaşamasını ister. Vasundara’ya olan kızgınlığının intikamını almanın peşine düşer.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum