Deli Divane 128. bölüm fragmanı izle - Perşembe fragmanı Kanal 7

Serhat Ramay
476 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 128. bölüm fragmanı izle - Perşembe fragmanı Kanal 7 | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane 128. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicileri artık kötü hastalığını geride bırakmış ve eşi Sadna ile son derece mutlu olan bir Alekh bekliyor. Deli Divane Perşembe günü fragmanında mücevher tutkunu Malti’nin yol açtığı büyük zarar da anlatılıyor.

Deli Divane’nin Perşembe günü için yayınlanan fragmanı büyük heyecan yarattı. Sharma ailesinden Vinu hastane parasını Vasundara'dan almak zorunda kaldı. Deli Divane 128. yeni bölüm fragmanında Malti'nin babasının kitaptan kazandığı bütün parayı mücevhere yatırması büyük bir endişe yarattı.

DELİ DİVANE 128. BÖLÜM FRAGMANI PERŞEMBE

Önceki bölümde ablası Ragini ile küçük bir tartışma yaşayan Sadna bu bölümde gözyaşlarına hakim olamayacak. Ragini ile Sadna’nın birbirlerine sarılıp barışmaları 128. bölümde gerçekleşiyor. Ragini ile tartıştığı için çok üzgün olan Sadna gözyaşlarıyla ablası Ragini’ye sarılır. Ragini ise tartışmada söylediklerinden ötürü Sadna’na özür diler.

deli divane 128. bölüm fragmanı izle 1 aralık perşembe

BAY PRAKA VİNU’YU BU KEZ AÇIKÇA ELEŞTİRDİ

Sharma ailesinde yeni sorunlar baş göstermeye başladı. Ve yine her zaman olduğu gibi bu sorunlardan en son haberi olan kişi evin babası Praka. Aileyi bir araya toplayıp “Görüyor musun Kaşalya evlatlarımız bizi yalanlarla üzmekten çekinmiyor” diyerek mutsuz olduğunu elli etti.

deli divane 128. bölüm fragmanı izle

HASTANE PARASINI VASUNDARA VERDİ

Hamile Malti ayağı takılıp yere düşünce soluğu hastanede almıştı. Ancak hastane masrafları Sharma ailesinin karşılayamayacağı kadar yüksek gelince evde bir çaresizlik hakim olmuştu. Vinu karısının hastane masrafları için Ranvir’den yardım istedi. Elbette o da bu meseleyi kısa sürede halletti. Ancak gereken parayı Ranvir değil Vasundara verdi. Yeni fragmanda Praka gerçeği öğrenince büyük bir utanç yaşadı.

deli divane fragmanı izle

MALTİ PARALARI MÜCEVHERE YATIRDI

Praka derhal Vasundara’dan hastane masrafları için alınan parayı geri ödemek istedi. Bunun için de aklına gelen ilk çözüm kitaptan kazandığı ödül parası oldu. Ancak Malti bu parayı mücevhere yatırdığını söyledi. Praka böylelikle ikinci bir şok daha yaşadı. Üstelik o mücevherler de annesinde.

BÜYÜK HALA ENDİŞE YARATIYOR

Rajvanj evinde ise büyük halanın yarattığı gerilim devam ediyor. Evi karıştırmak içni her fırsatı kollayan büyük halanın neler yapmaya çalıştığının Ragini de Ranvir de farkında. Ragini “Büyük halam için endişeleniyorum” derken Ranvir de “Her şeyden bir olay yaratıyor. Keşke onu buraya hiç buraya getirmeseydik” diyor. Elbette bu konuşmaları büyük hala kapının arkasından dinliyor.

yeni divane yeni bölüm fragmanı

ALEKH İLE SADNA’NIN ROMANTİK ANLARI

Ranvir özel bir iş görüşmesi için seyahate çıkmak zorunda kalır. Orada sıkılmamak için de eşi Ragini, abisi Alekh ve yengesi Sadna’yı da yanlarına alır. İlk araba kullanma deneyiminde kaza yapan Alekh bu kez yine arabayı kullanmak ister. Ve bu kez çok düzgün bir şekilde bunu başarır. Sadna da bu nedenle Alekh ile gurur duyar. Alekh o kadar mutlu olur ki yol kenarında durup ailesine dondurma ısmarlar. Bu

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum