Deli Divane 2 Aralık Cuma 129. bölüm yeni fragmanı - Kanal 7 Hint dizisi

Serhat Ramay
6088 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 2 Aralık Cuma 129. bölüm yeni fragmanı - Kanal 7 Hint dizisi | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane 129. bölümde neler olacak. Yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylarda Alekh'in Sadna'ya bağırdığı anlar dikkat çekiyor. Deli Divane 129. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günkü bölümün ipuçları haberimizde.

Deli Divane 129. bölümü cuma günü ekranlara gelecek. Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 129. bölüm fragmanı haberbedava.com'da. İşe giderken elbisesine yemek döken Sadna'yı "Aptal şey" diyerek azarlayan Alekh nasıl bir değişim geçiriyor. Alekh yeni hayatına adapte olmaya başlarken Sadna'ya davranışları da her geçen gün daha da kaba bir hal alıyor. Deli Divane dizisinin fragmanında Alekh'in Sadna'ya kötü davranışlarını izleyebilirsiniz.

Deli Divane'nin 3 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölümünün fragmanı Kanal 7'nin resmi Youtube adresinde yayınlandı.

SHARMA AİLESİNDEKİ TARTIŞMALAR BİTMEZ BİLMEZ

Ailenin maddi olarak zor durumda olmasından dolayı bütün üzüntü duyan Praka bu konuyu oğlu Vinu’ya da açar. Ancak son derece hayırlı bir evlat olan Vinu, babasının bir işte çalışmakla ilgili söylediklerinden çok alınır. Gayet iyi para kazandığını, aileyi geçindirebileceğini belirtir. Ardından da hayatında ilk kez anne ve babasına karşı ses tonunu yükseltir. Evdeki tartışmalara Malti de katılınca Praka gelinini azarlar.

deli divane 129 bölüm fragmanı

DELİ DİVANE 129. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane 129. bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz haberimize ekledik. Deli Divane dizisinin yayıncısı olan Kanal 7 dizi bittikten sonra yeni bölüm fragmanını YouTube sayfasından yayınladı.

ALEKH SADNA’YI AZARLIYOR

Alekh tasarımlarını göstermek için çok sevdiği dayısı Praka’nın evine gider. Orada büyük bir heyecanla iş konuşurlar. Çizimlerinin kitap tasarımlarında kullanılabileceğini öğrenen Alekh çok sevinir. Bu sevinçle evine döner. Alekh iyileştiği için daha iyi bir koca olabileceğini düşünen Sadna ise onun için bütün gün boyunca süslenir, güzel elbiseler giyer. Ancak Alekh Sadna’daki bu değişikliğe dikkat etmeden kendi işinden bahseder. Üstüne üstlük Sadna’yı da azarlar. Bunun üzerine Sadna derin bir hayal kırıklığı yaşar. Çünkü Sadna’ya göre Alkeh artık iyi bir koca nasıl olur bilmektedir.

deli divane yeni bölüm fragmanı izle

VASUNDARA ÇOK MUTLU

Öte yandan Alekh’in iyileşmesi ve şirket için sunumlara gitmesi annesi Vasundara’yı çok sevindirir. Alekh sunuma giderken verilen yemeğini ceketine dökülmesi üzerine sevgili karısı Sadna’ya bağırır.

deli divane 129. bölüm fragmanı izle

ALEKH’İN BAŞARISI

Alekh’in sunumu müşteriler tarafından çok beğenilir. Artık onun başarılı bir iş adamı olması için önünde pek az engel kalmıştır. Evde herkes Alekh’in başarısını konuşmaktadır. Ragini de Sadna’yı Alekh’e bir hediye alması konusunda heveslendirmeye çalışır.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum