Deli Divane 85. bölüm (yeni bölüm) yeni fragmanı izle

Serhat Ramay
2912 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane 85. bölüm (yeni bölüm) yeni fragmanı izle | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane dizisinin yeni fragmanı Salı günü yayınlanan bölümün hemen ardından yayınlandı. Alekh'in düşürdüğü kolyenin neden olduğu kazanın faturası bir kez daha Sadna'ya kesildi. Deli Divane 85. bölüm fragmanı haberimizde.

Yarınki Deli Divane 85. bölümde neler yaşanacak? Bu soru yeni fragmanda cevap buldu. Alekh'in düşen pırlantayı almak isterken terastan düşecek olması Rajvanj ailesinde yine büyük bir gerginliğin yaşanmasına neden oldu.

Deli Divane 85. bölüm yeni fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=5ojMU1wvtbo

Oğlunu terastan düşmek üzereyken son anda kurtaran Vasundhara yine aileyi birbirine kattı. Faturayı Sadna'ya kesen Vasundhara "Nasıl bu kadar dikkatsiz olabiliyorsun" diyerek Sadna'yı azarladı.

Hatırlandığı gibi iki bölüm önce Alekh pazarda kaybolmuştu. Sadna, Alekh'in kaybolmasından sadece iki bölüm sonra yeni bir krizin aktörü oldu. Deli Divane yeni fragmanı yine dop dolu.

Deli Divane yeni fragmanda dikkat çeken detay

Ailesinin sırlarını açığa çıkarmayı planlayan Ranvir, abisi Alekh'in polisten, kırmızı gülden ve maytaptan neden korktuğunu araştırmaya başlayacak. Alekh'in psikolojisinin kırmızı gül, maytap ya da polis görünce bir anda bozulması, Ranvir'in dikkatinden kaçmadı. Bu araştırmanın sonucu neye varacak.

Dizinin Künyesi

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Yeni bölüm fragmanıyla ilgili daha fazla haber okumak ve dizinin eski bölümlerine göz atmak istiyorsanız aşağıdaki haberler işinize yarayabilir.

Deli Divane dizisinde resepsiyon krizi

Ranvid düğün resepsiyonu için annesini ikna edebildi mi?

Etiketler: deli divane

Deli Divane Haberleri

Yorum