Deli Divane yeni bölüm fragmanı izle - Alekh evden neden kaçtı?

Serhat Ramay
5141 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane yeni bölüm fragmanı izle - Alekh evden neden kaçtı? | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane yeni bölüm fragmanı Pazar günü yayınlanacak yeni bölümle ilgili önemli sorulara ışık tutuyor. Ranvir, abisini motive etmeye çalışırken, Sadna da 'Alekh'i tamamen kaybettim' diyerek ağlıyor. İşte Deli Divane'nin 96. bölüm fragmanı.

Deli Divane yeni bölüm fragmanında Rajvanj ailesi kaçma teşebbüsünde bulunan Alekh'in dertleriyle boğuşuyor. Sadna'yı mutlu edemeyeceğini düşünerek son bölümde evden kaçan Alekh, uzun çabalar sonunda bulunmuştu. Sadna'nın ancak kendisi olmadan mutluluğu yakalayabileceğini düşünen Alekh için ev halkı büyük tedirginlik duyuyor.

İşte Deli Divane 96. bölüm yeni fragmanı

Deli Divane yeni fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Alekh, son bölümde saldırganların silahlı saldırısına uğrayan Sadna'ya çok üzüldü. Öyle ki bu üzüntü onu büşük bir değişimin eşiğine getirdi. Kurşun yarası için ameliyat olan Sadna kendini düşünmeyi bırakın Alekh için endişelenmeye başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=z1stxpL5hwo

Deli Divane yeni bölüm fragmanı izle

Sevilen Hint dizisinin cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Deli Divane dizisi 28 Ekim Cuma günü yine kendi saatinde ekranlara gelecek. Sadna’nın gözyaşlarına dayanamayan Alekh ciddi şekilde düzelmeye başlıyor. Bu süreçte kardeşi Ranvir Alekh’e büyük destek oluyor. Elbette doktoru ve çocukluk arkadaşı Slokh da bu süreçte onunla yakından ilgileniyor.

İşte Deli Divane 94. bölüm fragmanı

Alekh, şirkette çalışmaya başlamasını kutlamak için Sadna ve Slokh’u yemeğe götürür. Ancak yolda serseriler silahla Sadhana’yı vurur. Sadna’yı koruyamadığı için kendisini suçlu hisseden Alekh içine kapanır. Naween ve Avni’nin, Sadna ile Alekh için bu saldırıyı planladıklarından ise kimsenin haberi yoktur. Praka’nın zor gününde en büyük desteği Vasundhara verir. Peki yoğun bakımda tedavi gören Sadna iyileşmeyi başarabilecek mi?

Deli Divane fragmanında neler var?

Deli Divane yeni bölüm tanıtımı birazdan sitemizde yer alacak. Sadna'nın başına gelenlerden kimin sorumlu olduğu ortaya çıkacak mı? Daha önce Vinu'ya hırsızlık iftirası atılmasından sorumul olan Naween güçlükle affedilmişti.

Deli Divane yeni bölüm fragmanı ve daha fazla bilgiye aşağıdaki haberlerden ulaşabilirsiniz.

Deli Divane'de Alekh iyileşiyor

Daha çok Deli Divane haberi burada.


Deli Divane Haberleri

Yorum