Deli Divane yeni bölüm fragmanı: Resepsiyon krizi

Serhat Ramay
1585 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane yeni bölüm fragmanı: Resepsiyon krizi | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane yeni bölüm fragmanına resepsiyon krizi damga vurdu. Hint Dizisi Deli Divane Cuma günü 80. bölümüyle ekranlara geliyor. 80. bölüm fragmanı Rajvanjların evindeki yeni bir krizin habercisi.

Deli Divane yeni bölüm fragmanında Vasundhara yeni bir krizle baş etmek zorunda. Ranvir ve Ragini için düzenlenen resepsiyona kimler çağıracak? Yakın çevresinin resepsiyonda bir tatsızlık çıkarmasını nasıl engelleyecek?

Deli Divane 80. bölüm fragmanı

Kanal 7’nin her gün saat 16:00’da ekrana gelen Hint dizisi Deli Divane’de yine yanlış anlamalar, kırgınlıklar bir arada. Deli Divane 80. bölüm fragmanında resepsiyon krizi var. Ragini ile Ranvir’in evliliğinin ardından Rajvanj ailesi bir de resepsiyon yapmak ister. Yeni bölüm fragmanında Ranvir’in annesi Vasundhara çevresinin Ragini’yi küçümsemesinden çekinerek resepsiyona katılmak istemez.

Deli Divane yeni bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=cuIbfVdYTck

Deli Divan son bölüm özeti

Artık yeni yaşantısına Rajvançların evinde devam eden Ragini’nin yaptığı helvayı herkes çok beğendi. Ragini’ye “Dile bizden ne dilersen” dediler. O da Navin’i affetmelerini istedi. İşe geri dönmesini istedi. Navin affedildi. Bunun karşılığında Vasundhara’nın kocası Inderjit de bir istekte bulundu. Vinu da bunun karşılığında işine dönecekti. Ve böylelikle Ragini sayesinde bir kriz daha aşılmış oldu.

Hint geleneklerince Ragini’nin babası Praka ve abisi eve gelin Ragini’yi götürdü. Ranvir ise bu boşlukta eşine sürpriz hazırladı. Rajvanjların evinde bütün bunlar yaşanırken Vasundhara da Ragini’yi sevmeye başladı.

Vasundhara yakın çevresinin Ragini için söylediği kötü sözlerle mücadele edecek gücü kendinde bulabilecek mi?

Deli Divane yeni bölüm fragmanı haberini hoşunuza gittiyse konuyla ilgili aşağıdaki haberlerimize de göz atabilirsiniz.

Deli Divane yeni bölüm fragmanı

Deli Divane yeni fragmanı: Ranvi annesini nasıl ikna etti?


Deli Divane Haberleri

Yorum