Deli Divane yeni fragmanı! Ranvir dedesinin katilini öğrendi

Serhat Ramay
2070 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane yeni fragmanı! Ranvir dedesinin katilini öğrendi | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane 113. bölüm fragmanı Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümle ilgili önemli ipuçları veriyor. Ranvir aylardır peşinden koştuğu sırrı sonunda çözdü. Dedesinin ölümünden sorumlu olan kişi Ranvir’in babası.

Deli Divane yeni bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor. Ranvir Alekh'e kimin kötülük yapmak istediğini araştırırken ailesiyle ilgili çok gizli bir sırra da ulaştı. Yeni fragman seyircisiyle tam anlamıyla şok etkisi yarattı.

DELİ DİVANE FRAGMANI

Ranvir dedisinin katilinin babası olduğu gerçeğiyle yüzleşebilecek mi? Ranvir, Deli divane yeni bölüm fragmanında dedesinin katilini bulmak için rahibin yanına tekrar gitti ve duyduğu isimle şok oldu. Rahip ona dedesini öldürenin bbası Intirejit olduğunu söyledi.

deli divane fragmanı

Ranvir bu gerçekten bir tek Sadna'ya bahsetti. Sadna, Ranvir şimdi Rajvanjların evinde garip bir koşuşturmacının içinde. Sadna Intirejit'in odasında bu cinayetle ilgili delil arararken Vasundara'nın kız kardeşi Ambika tarafından yakalanır!

Başından beri seyirci Rajvanjların evindeki kötülüklerin kaynağını Navin sanıyordu. Navin evde bütün bunlar olurken kendi çıkarlarının peşinde koşmaya devam ediyor. Interjit’in hastalığını fırsat bilen Navin, şirketin hesaplarını kendi üstüne geçiriyor.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum