Deli Divane yeni fragmanında Ragini'den aşk itirafı - Son bölüm özeti

Serhat Ramay
1465 kere okundu

Deli Divane

Deli Divane yeni fragmanında Ragini'den aşk itirafı - Son bölüm özeti | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Ranvid Deli Divane 64. bölüm yeni fragmanında Ragini'yi elinde tutamadığı için annesini suçluyor ve arabayla intihar etmeye kalkşıyor. Diğer taraftan Ragini 'Ranvir'i seviyorum' diyerek nişandaki herkesi şaşkına çeviriyor. Deli Divane yeni fragmanı sizlerle.

Kanal 7 televizyonunun en sevilen hint dizisi olmayı başaran Deli Divane büyük değişikliklerin yaşandığı 63. bölümün ardından yeni fragmanıyla da izleyiciyi şaşırtmayı başardı.

Yeni bölüm fragmanda neler anlatılıyor?

Ranvir sevgilisi Ragini'yi elinde tutamadığı için annesini suçluyor. Ragini ise nişanlanmak üzere olduğu çocuğa karşı herkesin içinde 'Ranvir'i seviyorum' diyor. Aşk acısıyla kavrulan Ranvir intihara mı kalkıştı? Bir kamyona karşı arabasını hızla süren Ranvir'i nasıl bir gelecek bekliyor. Yeni fragman izleyenlerin nefeslerini kesti.

Ranvir her şeyi değiştirdi

Kötü kalpli annesine rağmen hapse düşen Vino’nun suçsuzluğunu kanıtlamak için Sherlock Holmes gibi günlerdir iz süren Ranvir sonunda aradığı delilleri buldu. Ranvir’in büyük fedakarlıklarla yürüttüğü çalışmalar sonunda Vino’nun suçsuzluğu ispatlandı ve serbest kaldı.

Rajvans ailesinde sular bir türlü durulmadı. Deli Divane dizisinin son bölümünde Ranvir’in annesinin kibri ve önyargılarıyla ne büyük yanlışlıklara sebep olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Deli Divane yeni bölüm framganı

Nişanlanmak üzere olan Ragini ile Ranvir sonsuza kadar bir araya gelemeyecek mi? Ragini’nin nişanlanacağı çocuk bir şeylerden şüphelenmeye başladı. Alekh her ne kadar Ragini ile kardeşi Ranvir’in evlenmesini beklese de olaylar onun istediğinden oldukça farklı bir seyir izliyor.

Kanal 7'nin Hint dizilerindeki başarısı

Kanal 7 Bir Garip Aşk adlı diziyle Türk izleyicisine Hint dizilerini yeniden sevdirmeyi başardı. Önce Kushi ile Arnav’in ilişkisi ardından Yalancı Bahar şimdiyse Deli Divane… Türk izleyicisi hafta için her sabah ve her akşam gözünü Hint dizilerinden alamıyor. Elbette diziler de getirdikleri reytinglerle yapımcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Aşağıdaki videoda sabah saatlerinde ekrana gelen Deli Divane dizisinin yeni bölüm fragmanını (64. bölüm) izleyebilirsiniz.


Deli Divane Haberleri

Yorum