Demet Akalın: Aleyna Tilki terbiyesini bozmazsa kalıcı olur

Oğuzhan Hacıoğlu
2330 kere okundu

Magazin

Demet Akalın: Aleyna Tilki terbiyesini bozmazsa kalıcı olur - Magazin Haberleri

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'a katılan Demet Akalın Aleyna Tilki ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Eşi Okan Kurt ile birlikte Söylemezsem Olmaz programına katılan Demet Akalın'a geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki'ye destek veren açıklamalarda bulunduğunu dile getiren Ömür Varol şu an için Aleyna Tilki ile ilgili neler düşündüğünü sordu.

Aleyna Tilki'nin yaklaşık oalrak 1 sene daha beklemesinin daha doğru olacağını ifade eden Demet Akalın, genç şarkıcının terbiyesini bozmadığı takdirde müzik piyasasının kalıcı isimlerinden olacağını ifade etti.

Aleyna Tilki'nin 2 senede hiçbirşey kaybetmeyeceğini dile getiren Demet Akalın, "gerçekten çok güzel bir sesi var, çocuk olduğu için bazen konuşmaları tuhaf daha küçük, çocukluğun vermiş olduğu bir özgüven var normal. İnşallah terbiyesini bozmazsa piyasadaki kalıcı isimlerden olur" ifadelerine yer verdi.

"GÜLŞEN VE DEMET AKALIN'I BİTİRECEĞİM"

Öte yandan geçtiğimiz günlerde destek verdiği bazı genç şarkıcıların kendisiyle ilgili olarak "Demet Akalın ve Gülşen'i bitireceğim" diye açıklamalar yaptığını ifade eden başarılı popçu bu kişinin kim olduğunu ise açıklamadı.


Magazin Haberleri

Yorum