Demet Akalın Ebru Gündeş'i takipten çıkardı mı? Ufuk Ceylan için Instagram tepkisi

Serhat Ramay
1706 kere okundu

Söylemezsem Olmaz

Demet Akalın Ebru Gündeş'i takipten çıkardı mı? Ufuk Ceylan için Instagram tepkisi | Televizyon - Söylemezsem Olmaz Haberleri

Demet Akalın'ın Ebru Gündeş'i Instagram'dan takipten çıkardığı iddia edildi. Ufuk Ceylan ile aşk iddialarına adının karıştırılmasından rahatsız olan Ebru Gündeş'in Ebru Gündeş'i takipten çıkardığı iddia edidi.

Uçankuş adlı magazin sitesinin iddiası gündeme bomba gibi düştü. Demet Akalın'ın Instagram hesabından Ebru Gündeş'i takipden çıkardığı iddia edildi. Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan arasında günlerdir yasak aşk yaşadığı konuşuldu.

DEMET AKALIN EBRU GÜNDEŞ'İ TAKİPTEN ÇIKARDI MI?

Bu iddialar konuşulurken, Ufuk Ceylan'ın bir dönem Demet Akalın ile de aşk yaşadığı konuşulmuştu. Demet Akalın'ın Ufuk Ceylan ile geçmişte aşk yaşadığının konuşulmasından rahatsızlık duyan Demet Akalın, bu nedenle Ebru Gündeş'i takipten çıkardı mı?

Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programından Gülşah Saraçoğlu'na yaptığı açıklamada "Hayır. Neden takipten çıkarayım. Ben bu topa girmem. Albümüm çıktığında Ebru Gündeş beni tebrik etti. Bu dedikodulara karışmak istemiyorum" diye konuştu.


Söylemezsem Olmaz Haberleri

Yorum