Demet Akalın ve Yılmaz Morgül mannequin challenge yaptı! Hareket etmeden donup kaldılar

Serhat Ramay
1144 kere okundu

Magazin

Demet Akalın ve Yılmaz Morgül mannequin challenge yaptı! Hareket etmeden donup kaldılar - Magazin Haberleri

Mutlu Günler Türkiye programının bugünkü konuğu Demet Akalın oldu. Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül'ün sunumuyla TV 8'de izleyiciyle buluşan programda Yılmaz Morgül ile Demet Akalın son günlerin moda akımı mannequin challenge çılgınlığına katıldı.

Demet Akalın yakın arkadaşı Yılmaz Morgül'ün TV 8'de yayınlanan programına katıldı. Son derece samimi bir ortamda geçe programda Demet Akalın evliliğinden sanat hayatına kadar pek çok konuda soruları yanıtladı, samimi itiraflarda bulundu. Yeni albümünden şarkılar da söyleyen Demet Akalın, Yılmaz Morgül'ün isteğiyle son günlerin moda akımı mannequin challenge için bir deneme yaptı. Bütün stüdyo, yapım ekibi, seyirciler ve Demet Akalın ile Yılmaz Morgül kısa bir süreliğine öylece donup kaldı.

Mannequin challenge nedir?

Mannequin challenge Amerika'da başlayan yeni bir akım. Akımı başlatanlar liseli ve kolejli gençler. Gündelik hayatın koşturmacası içinde bir anda donup kalmak, hareketsiz durmak üzerine kurulu bir akım. Zamanı yavaşlatmak, hayatı dondurmakla ilgili. Video çekerken bir anda hareketsiz duruyorsunuz ve ortaya garip, eğlenceli görüntüler çıkıyor. Dünyaca ünlü futbol kulüplerinin ünlü oyuncuları da bu akıma kapıldı. Çok sayıda video çekti.

En başarılı mannequin challenge videolarına göz atabilirsiniz.


Magazin Haberleri

Yorum