Demet Şener İbrahim Kutluay boşanma nedeni ne?

Oğuzhan Hacıoğlu
263 kere okundu

Magazin

Demet Şener İbrahim Kutluay boşanma nedeni ne? - Magazin Haberleri

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Demet Şener ve İbrahim Kutluay bu kez kesin olarak boşanıyor, boşanmanın nedeni ise ihanet.

Manken Demet Şener ile başarılı basketbolcu İbrahim Kutluay'ın evlilikleri spor ve magazin camiasına örnek evlilik olarak gösterilirken ünlü çiftin arasına ihanet iddiaları girdi. Çiftin çocuklarından dolayı durumu basın önünde yaşamak istemedikleri ifade edilirken Demet Şener'in bu kez boşanmaktak kesin olarak kararlı olduğu gözlendi.

Demet Şener 'Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?' sorusuna şöyle cevap verdi: '50 kez düşsem 50 kez ayağa kalkarım. Güçlüyüm. Artık dönüş yok. Arkama dönüp bakmıyorum. Kimseye boyun eğmem. Mağduru oynamayı sevmem. İhanet benimle alakalı değil. Yapan kişinin karakteriyle ilgiliydi. Bitti ve gitti.

Demet Şener'in bir süre önce çiftin aralarında çıkan ayrılık iddialarını doğrulaması ve boşanma ile ilgili kesin konuşması üzerine çocuğun velayetinin kimde kalacağının ikili arasında konuşulmaya başladığı öne sürüldü.

.İbrahim Kutluay boşanmayla ilgili sessiz kalmayı tercih ederken ihanet iddialarıyla ilgili ilerleyen günlerde açıklama yapması bekleniyor.


Magazin Haberleri

Yorum