Deniz Akkaya kiminle evleniyor? Evleneceği Yunan Harris kimdir?

Serhat Ramay
836 kere okundu

Magazin

Deniz Akkaya kiminle evleniyor? Evleneceği Yunan Harris kimdir? - Magazin Haberleri

Deniz Akkaya kiminle evleniyor. Eski manken, yeni sunucu Deniz Akkaya evleneceğini açıkladı. Deniz Akkaya’nın bu açıklamasından sonra kiminle evleneceği merak konusu oldu. Akkaya'nın evleneceği Yunan sevgilisi Harris kimdir?

Son olarak geçen ay yeni bir dayak meselesine konu olan Deniz Akkaya'nın evlilik kararı gündeme bomba gibi düştü. Şanssız birliktelikler yaşayan, ilişkilerinde şiddet gören Deniz Akkaya kiminle evleniyor? İsim sürpriz değil. Evleneceği isim geçen ay kameralar önünde tartıştığı sevgilisi Yunan Harris. İşte Deniz Akkaya'nın evleneceği Yunan Harris kimdir sorusunun cevabı.

Deniz Akkaya kiminle evleniyor?

Deniz Akkaya bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile evleniyor. İnişli çıkışlı ilişkileri ve sevgililerinden şiddet görmesi ile sürekli magazin basınında haber olan Deniz Akkaya cephesinden sürpriz bir haber geldi. Deniz Akkaya canlı yayında evleneceğini açıkladı. Eski manken Deniz Akkaya bir süredir birlikte olduğu Yunan sevgilisi ile evlenecek.

deniz akkaya kiminle evleniyor

Yunan Harris kimdir?

Yeni sunucu Deniz Akkaya uzun süredir arkadaşı olan Yunan sevgili Haris ile evlenme kararı aldı. Yakın arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüşen ikili gelecek yaz evleniyor. Her zaman yanında olan Haris ile arasındaki ilişki aşka dönüşen Deniz Akkaya, sevgilisi Yunan Haris’in evlenme teklifini kabul etti.

Düğün ne zaman?

İki sevgili 2017 yazında Yunanistan’ın ünü adası Mykanos’ta dünyaevine girecek. Haris’in, kızı Ayşe ile olan yakın ve güzel ilişkisi de ünlü mankenin, sevgilisinin evlenme teklifini kabul etmesinden büyük bir etken olduğu söyleniyor.

Etiketler: deniz akkaya

Magazin Haberleri

Yorum