Deniz Seki'den haber var! Son durumunu Armağan Çağlayan açıkladı

Oğuzhan Hacıoğlu
935 kere okundu

Magazin

Deniz Seki'den haber var! Son durumunu Armağan Çağlayan açıkladı - Magazin Haberleri

Teve 2'de yayınlanan Hepsi Bugün Oldu adlı televizyon programının sunucusu Armağan Çağlayan bugün Deniz Seki'nin son durumu hakkında bilgiler verdi.

Bir süredir cezaevinde bulunan Deniz Seki geçtiğimiz günlerde KHK'ler ile değişen denetimli serbestlik yasasından faydalanmak için başvuru yapmış ancak isteği reddedilmişti. Teve 2'de Armağan Çağlayan'ın hazırlayığ sunduğu Hepsi Bugün Oldu adlı programın bugünkü konuğu Popstar yarışmasının ilk sezonun jürisi arasında yer alan Ahmet San oldu. Ahmet San ile Armağan Çağlayan sohbet ettiği esnada konu yarışmadan ve Deniz Seki'den açıldı.

Bugün cezaevine giderek Deniz Seki'yi ziyaret ettiğini söyleyen Armağan Çağlayan, Seki'nin son durumu hakkında bilgiler verdi. Başarılı şarkıcıyı bugün çok iyi ve moralli gördüğünü belirten Armağan Çağlayan, Deniz Seki'nin cezaevinde aşçılık kurusna başladığını ve yemek yapmayı öğrendiğini ifade ederek cezaevinin kütüphanesinde bulunan bilgisayarda haftada 5 gün şarkı sözü yazdığını belirtti.

Cezaevindeki kalan zamanını şarkı sözü yazarak ve çeşitli etkinliklere katılarak geçiren Deniz Seki'nin son durumunun gayet iyi olduğu dile getiren Armağan Çağlayan, Seki'nin bir sınavdan geçtiğini söyledi.


Magazin Haberleri

Yorum