Derya Balta Renkli Sayfalar'a katıldı

Oğuzhan Hacıoğlu
360 kere okundu

Magazin

Derya Balta Renkli Sayfalar'a katıldı - Magazin Haberleri

Derya Balta, Kanal D'nin beğeni ile takip edilen magazin programı Renkli Sayfalar'a katılarak Ebru Gündeş ve Ufuk Ceylan arasında olduğu iddia edilen aşk hakkında açıklamalarda bulundu.

Ufuk Ceylan'ın Almanya'da yaşayan bir sevgilisinin olduğunu dile getiren Derya Balta, Antalya'ya ev almak için gittiklerini ifade ederken o esnada Ebru Güneş'i gördüklerini ve ayak üstü çay içmeye gittiklerini ifade etti. Öte yandan medyada yazıların yüzde 1'inin bile doğru olmadığını ifade eden Derya Balta "Yeri göğü oynatsalar doğru değil böyle bir aşk yok" dedi. Ebru Gündeş'in bir anne Ufuk Ceylan'ın da geleceğini kurmaya çalışan genç bir kişi olduğunu ifade eden Derya Balta Ebru Gündeş ile olan görüşmelerde Ufuk Ceylan'ın nişanlısının da bulunduğu söyledi.

DERYA BALTA DAVA AÇACAK

Renkli Sayfalar ekibinin Ufuk Ceylan'ın nişanlısı ile fotoğraf paylaşmasını isterken Derya Balta "o kızın da bir hayatı var Almanya'da" diyerek böyle bir durumun şimdilik söz konusu olamayacağını ifade etti.

Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş'in sadece 5 kez karşılaştığını söyleyen Derya Balta artık iddia istemediğini söyledi. İddiaya göre haber yapanların ve ortaya delil sunmayanların hakkında yasal işlem başaltacağını ifade eden Derya Balta "artık ortaya delil koyun" dedi.


Magazin Haberleri

Yorum