Devlet Bahçeli: Hükümeti destekleyeceğiz

Serhat Ramay
1025 kere okundu

Türkiye

Devlet Bahçeli: Hükümeti destekleyeceğiz - Türkiye Haberleri

'Yeni bir darbeye yeltenenler karşılarında bizi bulur' diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörle mücadelede hükümete destek vereceklerini açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan önemil satır başları...

FETÖ'cülerin kandırmadığı, tuzağa çekmediği kimse kalmamıştır. FETÖ Anadolu'nun istilası amacıyla, özel eğitimden geçirilerek, soysuz ve hıyanet temelli bir çetedir. 15 Temmuz'da yaşananlar tam da budur.

Yeni bir darbeye yeltenenler, önce bizim bedenlerimiz çiğnemek zorundalar.

Yenikapı ruhuna bağlılığımız da tartışmasızdır. Bugüne kadar 8 adet KHK çıkarılmış, çok sayıda asker ve sivil nitelikli kişi açığa alınmıştır. Devletteki dip bucak temizliği devam etmektedir. FETÖ karşısında Çanakkale ruhu ile şehit olmuş kardeşlerimize bir kaz daha Allah'tan rahmet diliyorum.

“HÜKÜMETİ DESTEKLEYECEĞİZ”

MHP, hükümeti terörle mücadelede destekleyecektir. Fırat Kalkanı'nın başarılı olması en içten duamızdır. Ama ABD'nin PYD'ye silah yardımları haklı olarak bizi endişelendirmektedir. ABD, terör örgütlerine destek verirken bu kan tutkunu camiler saldırmaktadır. Terör dayanılmaz bir hal almıştır. 905 evladımızı yaklaşık bir yıllık zaman zarfında şehit verdik. Bu kahredici bir tablodur.


Türkiye Haberleri

Yorum