Dila Danışman kimdir - kaç yaşında?

Oğuzhan Hacıoğlu
460 kere okundu

Magazin

Dila Danışman kimdir - kaç yaşında? - Magazin Haberleri

Oğuzhan Koç'un Bulutlara Esir Olduk klibinde oynayarak dikkatleri üzerine çeken Dila Danışman kimdir ve kaç yaşındadır sorularının cevapları haberimizin detaylarında

Oğuzhan Koç'un son albümü içerisinde yer alan Bulutlara Esir Olduk adlı parçada kendisine eşlik eden Dila Danışman klipte gerçekleştiridiği performans ile Oğuzhan Koç'un da beğenisini kazanmış ve başarılı şarkıcı Hürriyet'e verdiği röportajda Dila Danışman'a çok teşekkür ettmişti.

13 Eylül doğumlu olan güzel oyuncu Dila Danışman 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Dila Danışman'ın ekranlarla ilk tanışması başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'nın "Var Mısın Yok Musun" adlı yarışma programı ile gerçekleşmişti.

Müzik ve dansa da meraklı olan Dila Danışman programın bir bölümüne özel konuk olarak katılan dünyaca ünlü top model Alessandra Ambrosio ile birlikte dans etmişti.

Ardından ekranların fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da diziye cariye olarak giren Dila Danışman birkaç bölümün ardından diziye veda etmişti.

Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Çağla karakterini canlandıran Danışman son olarak Ankara'nın Dikmen'inde rol almıştı.

Oğuzhan Koç'un Bulutlara Esir Olduk klibinde de oynayan Dila Danışman buradaki performansı ile çok beğenilmişti.

Dila Danışman'ın Boyu ve Kilosu

Güzel oyuncu Dila Danışman'ın boyunun 1.66 olduğu ifade edilirken 59 kilo olduğu belirtildi.

Dila Danışman'ın 2013 yılında gerçekleştirilen Flamenco Festivali'ndeki dansı da sanatseverleden büyük ilgi görmüştü.

Etiketler: dila danışman

Magazin Haberleri

Yorum