Dilara Kayalı kimdir kaç yaşında?

Oğuzhan Hacıoğlu
477 kere okundu

İşte Benim Stilim

Dilara Kayalı kimdir kaç yaşında? | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

İşte Benim Stilim yarışmacısı Dilara Kayalı hakkında merak edilenler ve Dilara Kayalı kimdir sorusunun yanıtı detaylarıyla birlikte haberimizde.

21 Kasım'da TV8 ekranlarında başlayan İşte Benim Stilim adlı fenomen yarışma programının iddialı isimleri arasında yer alan Dilara Kayalı, sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor.

Gezmeyi ve tatil yapmayı oldukça seven Dilara Kayalı, İspanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti ve İbiza gibi bölgelerde tatil yaptığı fotoğrafları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

DİLARA KAYALI KİMDİR?

Beşiktaşlı olduğu öğrenilen Dilara Kayalı'nın instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda modaya ve bakıma meraklı olduğu anlaşılırken Kayalı'nın 1.69 boyunda olduğu belirtildi.

1996 doğumlu olan Dilara Kayalı 20 yaşında olmasına rağmen birçok ülkeye ziyarette bulundu.

Oyunculuk ve moda ile ilgilenen Dilara Kayalı'nın Bursa'da yaşadığı ifade edilirken sık sık tatil yapan güzel yarışmacı farklı mekanları denemeyi oldukça seviyor. Ünlü et ustası Nurset'in kendi adıyla aynı olan mekanında da bulunan Kayalı geçtiğimiz günlerde karamel rengi olan saçlarını koyu kahverengi tonlarında değiştirmeyi tercih etti.

İnstagram hesabı üzerinden paylaşımlarına devam eden Dilara Kayalı'nın paylaşımlarından bir kısmı şöyle;


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum