Ebru Gündeş ne kadar nafaka istiyor?

Serhat Ramay
932 kere okundu

Magazin

Ebru Gündeş ne kadar nafaka istiyor? - Magazin Haberleri

Rıza Zarrab'dan boşanmaya hazırlanan Ebru Gündeş ne kadar nafaka alacak? Bu konuda iki temel iddia var. Bunlardan birincisi ünlü şarkıcının tek bir kuruş bile istemediği yönünde. İkincisiyse hayli ilginç. Ebru Gündeş Rıza Zarrab'ın önerdiği 50 milyon lirayı az buldu.

“Kocam bana Mars’ı da alacak” sözleriyle hafızalara kazanan Rıza Zarrab - Ebru Gündeş evliliğinde büyük final. Çiftin boşanma haberi haftaya bomba gibi düştü. Şimdi herkes Ebru Gündeş’in (41) ne kadar nafaka isteyeceğini konuşuyor. Bu konuda iki iddia var bunlardan biri “Ebru Gündeş ne kadar para isteyecek” diye merak edenlerin bu merakını kursağında bırakacak cinsten. Ebru Gündeş Zarrab’dan (34) tek bir kuruş bile istemiyor. Tek istediği çocuğuna sağlam bir gelecek kurmak. Bunun için de yeniden ve büyük bir hızla sahnelere dönebilmek.

Ebru Gündeş Rıza Zerrab'dan ne kadar nafaka istiyor?

Bu konuyla ilgili bugün Nihat Doğan da Söylemezsem Olmaz programında açıklamada bulundu. O da birinci ağızdan Ebru Gündeş’in boşanmak için tek bir kuruş istemediğini öğrendiğini söyledi.

Ebru Gündeş 50 milyonu yetersiz mi buldu?

İkinci bir iddia daha var ki o gerçekten ilginç. İddiaya göre evliliği boyunca eşinden tablolar, yatlar, katlar, yazlıklar gibi çok pahalı hediyeler alan Ebru Gündeş boşanma için öneriler 50 milyon lirayı az buldu. Bunda en temel etken çocuğuna sağlam bir gelecek kurmak istemesi. Ebru Gündeş’in 50 milyon lirayla birlikte İstanbul’daki iki yalıdan birini, Bodrum’daki villayı, Miami’deki evi de istediği iddia ediliyor.

Ebru Gündeş ne kadar nafaka alacak?

Ebru Gündeş’in Rıza Zarrab’tan bunca şey istemesinin tek nedeni var. O da 6 yaşındaki kızları Alara. Magazin basınında yazılanlara ve konuşulanlara göre Ebru Gündeş eşi için çok bile dayandı. 17-25 aralık sürecinde Rıza Zarrab cezaevine konduğunda bile Ebru Gündeş boşanabilirdi ancak kalıp savaşmayı ve eşini yalnız bırakmamayı tercih etti. Şimdiyse ünlü sanatçının sevenleri Ebru Gündeş ne kadar nafaka alacak diye meraklanıyor.

Kaynak: haberbedava.com


Magazin Haberleri

Yorum