Ebru Gündeş Ufuk Ceylan ile aşk iddialarını yalanladı

Serhat Ramay
417 kere okundu

Magazin

Ebru Gündeş Ufuk Ceylan ile aşk iddialarını yalanladı - Magazin Haberleri

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, bu sabah yayılan Ufuk Ceylan ile aşk yaşıyor haberleriyle gündemde. Ebru Gündeş, Ufuk Ceylan ile yasak aşk yaşadığı haberleri jet hızıyla yayanladı.

Ebru Günşe, Söylemezsem Olmaz programının iddiasına göre Ufuk Ceylan lie aşk yaşadığı iddialarını yalanladı.Ebru Gündeş Ufuk Ceylan ile ilişkisi olduğu yönünde çıkan haberleri yalanladı. Ebru Gündeş konu ile ilgili bakın ne söyledi.

EBRU GÜNDEŞ - UFUK CEYLAN AŞKI

Ebru Gündeş'le Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'ın yılan hikayesine dönen boşanmasıyla ilgili ortaya bomba bir iddia atıldı. Takvim'in haberine göre Zarrab'la 6 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açan Gündeş'in bir süredir kaleci Ufuk Ceylan'la yasak aşk yaşıyor.

EBRU GÜNDEŞ'TEN UFUK CEYLAN YALANLAMASI

Söylemezsem Olmaz canlı yayınında okunan Ebru Gündeş'in açıklamasına göre ünlü şarkıcı Ufuk Ceylan ile aşk yaşamıyor iddialar tamamen asılsız. İşte Ebru Gündeş'in Ufuk Ceylan açıklaması: Bu iddia doğru değil. Böyle bir şey yok. Gerekli açıklamayı avukatlar yapacak.

İşte Gündeş'in açıklaması:

"Öncelikle böyle bir açıklamayı yapmaktan dolayı duyduğum üzüntünün büyüklüğünü kelimelerle ifade edemem.

42 yaşında halen evli bir çocuk sahibi, yaşadığı bunca zorluğa ve her şeye rağmen ayakta kalmaya çalışan ve şükürler olsun ki henüz aklı yerinde olan bir kadınım.

En azından hesabını veremeyeceğim hiçbir kimseyi 24 saat her açıdan kamera ve güvenlik kaydı olan bir hayatın içine ya da o hayatın sahibinin uçağına almayacak zekaya sahibim.

Takdir edersiniz ki; yakıştırmaya çalıştığınızı bir şeyi yaşayacak olsam yolum ailemle yaşadığım evden geçmez ki farklısını sağlayacak her türlü imkana sahibim ama ham dolsun o zihniyete sahip değilim.

Çocuğumun babasının içinde bulunduğu sıkıntılı durum nedeni ve tabi ki halen evliliği devam eden bir kadın olarak; o 24 saati kayıtlı evlerden iş saatlerim harici hiç çıkmayıp arkadaş çevremi oralarda ağırlamayı tercih ettim ki en ufak bir soru işareti maruz kalınmasın ama maalesef bu da yeterli olmadı."

Ben sadece sesiyle bir yere gelmiş ve yüreğiyle yaşamış bir kadınım. Dediğim gibi de her şeye rağmen de işime sarılmaya, hayata tutunmaya devam edeceğim.

Ve son olarak iddia adı altında hakkımda bu kadar onur kırıcı ve küçük düşürücü ithamlarda bulunmasını esefle kınıyor ve maksatlı haberlerin amacına ulaşmaması için de hukuk çerçevesinde her türlü hakkımı kullanacağımın bilinmesini istiyorum


Magazin Haberleri

Yorum