Ebru Gündeş Ufuk Ceylan ile sevgilli mi?

Oğuzhan Hacıoğlu
602 kere okundu

Magazin

Ebru Gündeş Ufuk Ceylan ile sevgilli mi? - Magazin Haberleri

Galatasaray'ın eski kalecisi Ufuk Ceylan'ın Ebru Gündeş ile birlikte olduğu iddia edildi. Renkli Sayfalar'da Ebru Gündeş'in yeni sevgilisinin Ufuk Ceylan olduğu öne sürülürken Gündeş'ten konu ile ilgili bir yalanlama gelmedi.

Kanal D'nin beğeni ile takip edilen Renkli Sayfalar programında Galatasaray'ın eski kalecisi Ufuk Ceylan'ın Ebru Gündeş ile sevgili olduğu iddia edildi. Müge Dağıstanlı arkadaşından öğrendiği bilgilerde Ufuk Ceylan'ın assolistlere hayran olduğu dile getirildi. Gülşen Yüksel ise Ebru Gündeş'in kızını düşünmesi gerektiğini ifade etti. Program içerisinde yapılan yorumlarda "Biz gidiyor gönlümün efendisi derken o geldi gönlümün efensi olmuş" ifdelerine yer verildi.

Ebru Gündeş'in yeni sevgilisini Ufuk Ceylan olduğu öne sürülürken programın yaklaşık 2 saattir devam etmesine rağmen hem Ebru Gündeş cephesinden hem de Ufuk Ceylan cephesinden henüz yalanlama gelmedi. Rıza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le boşanma süreci olduğu günlerde Zarrab'ın Ebru Gündeş için dedktif tuttuğu öne sürüldü.

UFUK CEYLAN KİMDİR?

1.94 boyunda olan Galatasaray'ın eski kalecisi Ufuk Ceylan şu anda Başakşehir Spor'un kaleciliğini yapıyor. 1986 doğumlu olan Ufuk Ceylan dün akşam saatlerinde instagram hesabından Ebru GÜndeş ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını yayınlamış ardından aşk dedikodularının çıkması üzerine instagram hesabındaki fotoğrafları kaldırmıştı. Futbol hayatına Altay'da başlayan Ufuk Ceylan ardından Manisaspor'a transfer olmuş burada geçirdiği 3 sezonun ardından Galatasaray'a geçmişti. Galatasaray'da 4 sezon geçiren Ufuk Ceylan 2014 yılında İstanbul Başakşehir'e transfer olmuştu.

Ufuk Ceylan'ın Ebru Gündeş ile sevgili olduğunun iddia edilmesinin ardından Ufuk Ceylan'ın instagram hesabına yapılan yorumlarda "yazık sana Rıza içerde, biraz bekleseydiniz" gibi yorumlara yer verildi.


Magazin Haberleri

Yorum