Ebru Gündeş'i Ufuk Ceylan ile tanıştıran Derya Balta kimdir?

Serhat Ramay
1219 kere okundu

Magazin

Ebru Gündeş'i Ufuk Ceylan ile tanıştıran Derya Balta kimdir? - Magazin Haberleri

Günlerdir Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ı tanıştıran kişinin Derya Balta olduğu iddia edilmişti. Bu iddia Derya Balta tarafından bugün teyit edildi.

Derya Balta Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Hakan Balta'nın uzun yıllar önce evlendiği eşi. Ufuk Ceylan ile Hakan Balta'nın arkadaşlığı 12 yıla dayanıyor. Aralarındaki ilişki arkadaşlıktan da öte. Ufuk Ceylan, Hakan Balta - Derya Balta çiftinin kardeşi gibi. Rahatlıkal evlerine girip çıkabiliyor. Onlarla tatile gidiyor. derya Balta da Ebru Gündeş'in çok eski bir arkadaşı. Daha ilk meşhur olduğu günlerden.

DERYA BALTA KİMDİR?

Derya Balta Ebru Gündeş'in yakın dostu ve Hakan Balta'nın eşi. Ufuk Ceylan'ı da kardeşi gibi olarak gören biri. Ufuk Ceylan ile Ebru Gündeş'i Derya Balta'nın tanıştırdığı artık bir iddia değil kanıtlanmış bir bilgi. Derya Balta, Renkli Sayfalar programına konuyla ilgili açıklama gönderdi. "Eğer Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan arasında söylenenlerin yüzde biri bile doğruyta biz ülkeyi terk ederiz" diye konuştu.

Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın sevgili olduğunu kanıtlayan bilgi ve belgeler olduğu iddia edilmişti. Derya Balta bu konuyla ilgili olarak da "Belki Ebru Gündeş'in benim evime girerken çekilmiz bir fotoğrafı olabilir. O kadar. Biz Ufuk Ceylan'a Bodrum'da ev bakmaya gittik. Özel jet kiraladık. Bodrum'da Ebru aradı. Benim oturduğum sitede de ev var. İsterseniz buradan bakabiliriz dedi." şeklinde konuştu.

DERYA BALTA UFUK CEYLAN İDDİASINI CANLI YAYINDA REDDETTİ

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu Renkli Sayfalar programına telefonla bağlandı Derya Balta. “Belge olmadan sadece iddia atanlar için yasal süreç başlatacağız. Çünkü iddia diye haber yapmak da kişilik haklarına aykırı. İnsanlar kafasına göre iddia deyip bu tür haberler yapamaz” dedi.

Derya Balta, Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan’ın yalnızca iki kez bir araya geldiğini söyledi. “Bodrum’da Ufuk’a ev bakarken Ebru Gündeş aradı. Onun Bodrum’daki evinin bahçesinde oturup kahve içtik. Ben, eşim Hakan Balta ve Ufuk Ceylan vardı. İkinci kez de Ebru Gündeş’in evinde bir araya geldik. O zaman da Ben, Hakan Balta, Ufuk Ceylan ve onun kız arkadaşı vardı.” diye konuştu.

Derya Balta, “Bu iddialar asılsızdır. Bu iki kez dışında Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan asla bir araya gelmedi.” dedi.


Magazin Haberleri

Yorum