Ebru Şancı ile Alpaslan Öztürk tanışma hikayelerini anlattı

0
7

Kanal D’nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar’a konuk olan Ebru Şancı ve eşi Alpaslan Öztürk tanışma hikayelerini anlattı.

Ebru Şancı ile Alpaslan Öztürk tanışma hikayeleri

Galatasaraylı eski futbolcu Emre Aşık’ın eşi ile arkadaş olduğunu ifade eden Ebru Şancı bir gün aynı mekanda yemek yedikleri esnada Alpaslan Öztürk’ün de kendi masalarına oturduğunu söyledi.

Alpaslan Öztürk’ün yanındaki arkadaşı Öztürk’ü İsviçre’den gelen bir futbolcu olarak tanıtırken sürekli İngilizce konuşan Alpaslan Öztürk durumu belli etmemeye çalıştığını dile getirdi.

Ebru Şancı ve Emre Aşık’ın eşinin Alpaslan Öztürk’ün Trabonlulara benzediğini söylese de Öztürk yabancı taklidi yapmaya devam ettiğini söyledi. Konuşmanın ilerleyen bölümlerinde kendisine Türkçe olarak küfür edilince “Dayanamayıp en sonunda yeter artık dedim” diyen Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı ile bu şekilde tanıştıklarını açıkladı.

Milli takım kampında mesaj

Görüşmenin ertesi günü Ümit Milli Takım’ın kampına giden Alpaslan Öztürk, Instagram hesabını açtığında Ebru Şancı’dan gelen mesajı gördüğünü ve o dakikadan sonra konuşmaya başladıklarını belirtti.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here