Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk tanışma hikayelerini anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
674 kere okundu

Magazin

Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk tanışma hikayelerini anlattı - Magazin Haberleri

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'a konuk olan Ebru Şancı ve eşi Alpaslan Öztürk tanışma hikayelerini anlattı.

Galatasaraylı eski futbolcu Emre Aşık'ın eşi ile arkadaş olduğunu ifade eden Ebru Şancı bir gün aynı mekanda yemek yedikleri esnada Alpaslan Öztürk'ün de kendi masalarına oturduğunu söyledi.

Alpaslan Öztürk'ün yanındaki arkadaşı Öztürk'ü İsviçre'den gelen bir futbolcu olarak tanıtırken sürekli İngilizce konuşan Alpaslan Öztürk durumu belli etmemeye çalıştığını dile getirdi.

Ebru Şancı ve Emre Aşık'ın eşinin Alpaslan Öztürk'ün Trabonlulara benzediğini söylese de Öztürk yabancı taklidi yapmaya devam ettiğini söyledi. Konuşmanın ilerleyen bölümlerinde kendisine Türkçe olarak küfür edilince "Dayanamayıp en sonunda yeter artık dedim" diyen Alpaslan Öztürk, Ebru Şancı ile bu şekilde tanıştıklarını açıkladı.

MİLLİ TAKIM KAMPINDA MESAJ ATTI

Görüşmenin ertesi günü Ümit Milli Takım'ın kampına giden Alpaslan Öztürk, Instagram hesabını açtığında Ebru Şancı'dan gelen mesajı gördüğünü ve o dakikadan sonra konuşmaya başladıklarını belirtti.

Etiketler: ebru şancı

Magazin Haberleri

Yorum