Ebru Şancı'nın ikizleri babalarına benzemeye başladı

Oğuzhan Hacıoğlu
229 kere okundu

Magazin

Ebru Şancı'nın ikizleri babalarına benzemeye başladı - Magazin Haberleri

İnstagram hesabındna yaptığı paylaşımlarda nazar değmesini önlemek için bebeklerinin yüzlerini kapatan Ebru Şancı bu kez emoji kullanmak yerine bebeklerinin arkadan çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Pek çok ünlü isim gibi Ebru Şancı Öztürk de çocuklarının yüzlerini gazetecilerden saklıyor, hatta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda bebeklerinin yüzlerini kapatıyordu. Bu kez bu kuralı bozan Ebru Şancı Öztürk ve futbolcu eşi Alpaslan Öztürk ile yaptığı evlilikten doğan, Mila ve Ceylin adını verdiği kızlarının arkadaş çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Diğer fotoğraflarda olduğu gibi bebeklerinin yüzünü kapatmayan Öztürk, bu defa da oldukça yukarıdan çekilmiş bir kareyi hayranlarıyla paylaşmayı tercih etti.

Ebru Şancı yine eşi ve çocukları ile ilgili yaptığı bir paylaşımda kızlarının babaları gibi uyuduklarını ifade ederek "Allah'ım sizleri başımdan eksik etmesin" notunu düşmüştü.

Geçtiğimizyılalrda futbolcu eşi Alpaslan Öztürk ile dünya evine giren Ebru Şancı aradan geçen kısa bir sürenin ardından anne olacağının müjdesini vermişti.

Etiketler: ebru şancı

Magazin Haberleri

Yorum