Ece Erken Serkan Uçar barıştı

Oğuzhan Hacıoğlu
388 kere okundu

Magazin

Ece Erken Serkan Uçar barıştı - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde boşanan Ece Erken ve Serkan Uçar çiftinin bebekleri vasıtasıyla biraraya geldikleri dönemde buzları erittikleri ve barıştıkları ortaya çıktı

Magazin gündemine bombagibi düşen olayda Ece Erken ile bebeğinin babası Serkan Uçar şiddetli bir şekilde boşanmış çiftin çocuklarını birbirlerinden gizledikleri öne sürülmüştü. İkili birbirleri ile ilgili çarpıcı açıklamarda bulunmuş ve bundan sonra biraraya gelmeyeceklerini ifade etmişlerdi. Aradan geçen sürenin ardından sakinleşen çift çocukları için doğru kararı aldı.

Ece Erken ve Serkan Uçar arkadaş olarak devam ediyor

Ece Erken ve eski eşi Serkan Uçar arasında sular duruldu gibi. Olaylı şekilde boşanan çift, son olarak Erken’in haziran ayında Uçar’ı 3 yaşındaki çocuğuna ilgisiz kalmakla suçlayıp velayetin düzenlenmesi için yeni bir dava açmasıyla gündeme gelmişti. İkili, anne ve babalık görevlerini problemsiz şekilde yürütmek konusunda anlaştı. Ceylan Çapa’yla 8 aylık ilişkisini noktaladıktan sonra oğluna daha çok vakit ayırmaya karar veren Uçar, Erken’le ilişkisini de düzeltti.

İki eski eş, artık arkadaş olarak sorunsuz şekilde görüşüyor.


Magazin Haberleri

Yorum